Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata ! . . . ( Gene Hill )

July 2007

Vítáme Vás na blogu GOLDEN RETRIEVER !

9. july 2007 at 15:54 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Úvod
Vítejte na blogu - GOLDEN RETRIEVER - ZLATÝ RETRIEVER !
Tak , prosím , V S T U P T E a přejeme krásné počteníčko !

SOUTH WALES KENNEL ASSOCIATION CHAMPIONSHIP DOG SHOW 2007 - Golden Retriever

9. july 2007 at 15:48 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
SOUTH WALES KENNEL ASSOCIATION CHAMPIONSHIP DOG SHOW
NEWBURY SHOWGROUND, HERMITAGE, Thatcham
On Saturday 7th July 2007
Dog Judge: Mr Gordon F Williams
Bitch Judge: Mrs Frankie Prosser

Results originate from Golden_Results and have been prepared
using the Suekelle database.
Permission is granted to pass on to non-group members.
Please contact golden_results@ yahoo.co. uk if you wish to join
Golden_Results.

BEST OF BREED Watkins Mr MG & Mrs S SH CH TAMARLEY FRENCH KISS JW
BEST PUPPY Jackson-Haines Mrs J CWMTAFF GABRIELLE AT LEIGHSHAM
DOG CC Knippenborg Mr C TH JM NED/GER/FIN/ SWE CH SEQUINS SHAMROCK
[ATC AE00278NLD]
RESERVE DOG CC Scholes Mr RM CHISLEAY CRUSADER FOR ROSSGILDE JW
ShCM
BEST PUPPY DOG Butterworth Mrs P APPLEBROOK ACCOLADE
BITCH CC Watkins Mr MG & Mrs S SH CH TAMARLEY FRENCH KISS JW
RESERVE BITCH CC May Mrs Jayne SH CH RITZILYN JITTERBUG OF
CHERRYGOLD JW ShCM
BEST PUPPY BITCH Jackson-Haines Mrs J CWMTAFF GABRIELLE AT
LEIGHSHAM

MINOR PUPPY DOG (6,1 Absent) 5477
1st Hewitson Mrs G SERUILIA SNOW BEAR
(Gatchells Lone Ranger x Bedeslea Blushing Bride Via Seruilia)

2nd Rycroft Mr NM & Mrs CD TENFIELD SEA PATROL
(Tenfield Sea Biscuit x Cailloch Racer To Tenfield JW)
3rd Golder Mr G & Mrs S SUMMERAMBA HUMBUG
(Shardanell Castaspell x Summeramba Serenade)
Res Goodwin Mrs S PETSAN DIONYSUS
(Sansue Magic Man x Kanchan Aurora At Petsan)
Vhc Kirkman Mrs AS GLOI FLASH BANG WALLOP BY TSARMONT
(Gloi Browneyed Hansome Man At Tsarmont JW x Gloi Xilver
Darling)

PUPPY DOG (11,2 Absent) 5359.5368
1st Butterworth Mrs P APPLEBROOK ACCOLADE
(Ambergold Will Do Nicely x Erinderry Just Jasmine for
Applebrook)
2nd Hewitson Mrs G SERUILIA SNOW BEAR
(Gatchells Lone Ranger x Bedeslea Blushing Bride Via Seruilia)

3rd Hartgill Mr PH & Mrs L EBBLEDOWN SUNDANCE
(Gatchells Lone Ranger x Ebbledown High Society)
Res Aulton Miss A WINNATTS KINGSLEY
(Kulawand Nordic Venture x Winnatts Mariette)
Vhc Rycroft Mr NM & Mrs CD TENFIELD SEA PATROL
(Tenfield Sea Biscuit x Cailloch Racer To Tenfield JW)

JUNIOR DOG (12,4 Absent) 5420,5430,5481, 5498
1st Taylor Mr JM & Mrs BM NOSBODIN NEPTUNE BY TANNADICE
(Langsett The Admiral At Tannadice x Nosbodin Secrets Memory)

2nd Carey Mr P & Lages Mrs VWL & Miss PR ALIBREN MIDSUMMER
MISCHIEF OF CARLAFIELD
(Charamese Road Runner to Leighsham JW x Sh Ch Alibren
Misteeq JW )
3rd Coward Mrs D ROSINANTE FUN TO RUN AT FIELDACRE
(Charamese Road Runner JW x Rosinante Mandolin JW)
Res Goodwin Mrs PH WESTKASH QUINCEY
(Gunmarsh Guiding Star x Westkash Kindred Spirit)
Vhc Symondson Dr & Mrs WOC ROLAG ZEPHYR BLUE
(Sh Ch Shardanell Talk O' The Town At Ipcress JW x Channri
Cherubini)

YEARLING DOG (13,1 Absent) 5498
1st Moran Mrs TC & Arnold Mr SG SANSUE GEORGE BURNS
(Monchique Cimarone Cove At Branjoy x Wyebank Juno Of Sansue)

2nd Taylor Mr JM & Mrs BM NOSBODIN NEPTUNE BY TANNADICE
(Langsett The Admiral At Tannadice x Nosbodin Secrets Memory)

3rd Ackroyd Mrs GSC FAIRFIELD FESTIVE CHIME OF HEIDANKA
(Kennelridge Stroller JW x Fairfield Firecascade JW)
Res West Mrs AM & Mr D MORGOLD THAT'LL BE THE DAY
(Shardanell Castaspell x Morgold Moonflower)
Vhc Norris Mrs S RAMCHAINE GREEN GLAZE
(Sh Ch Erinderry Just The Ticket from Bluewaters JW x Sh Ch
Remington Requisite Of Ramchaine)

GRADUATE DOG (19,4 Absent) 5371,5454,5496, 5505
1st Skinner Miss SA AMBERGOLD CHANCERICK AT MOCHATEL JW
(Ambergold Will Do Nicely x Ambergold Anya)
2nd Merrick Mr JE & Mrs JN & Miss J GATCHELLS FREEDOM BY
STORMERICK
(Sh Ch Stormerick Solomon JW ShCM x Gatchells Summer Jade)

3rd Pritchard Mrs J TREBETTYN WARRANT OFFICER JW ShCM
(Wilgem Star Designer x Llanedw Glimmer Of Gold At Trebettyn)

Res Clinch Mr D & Mrs M KADAKA BLUE MURANO
(Steval Soul Singer x Kadaka Gemstone)
Vhc Taylor Mr JM & Mrs BM NOSBODIN NEPTUNE BY TANNADICE
(Langsett The Admiral At Tannadice x Nosbodin Secrets Memory)


POST GRADUATE DOG (10,3 Absent) 5419,5472,5496
1st Andrews Mr D & Mrs Wendy CATCOMBE COCK A DOODLE DOO JW
(Ch Catcombe Corblimey JW x Catcombe Cosset)
2nd Scott Mr G & Mrs KM GUNMARSH NOTABILITY JW
(Kulawand Summer Magic x Gunmarsh Hot Gossip)
3rd Beresford Mrs M DOGMERSFIELD BORDER CHIEF
(Shantallah Summer Falls of Dogsmersfield x Dogmersfield
Xsara)
Res Ackroyd Mrs GSC SALAKO TRUE BLUE OF HEIDANKA
(Salako Soul Player x Erinderry Hannah Of Salako)
Vhc McAleese Mr J & Mrs A ROSSBOURNE MAJOR OF RAINSCOURT
(Sh Ch Rainscourt Pipe Major Of Rossbourne x Rossbourne
Enchanting Love)

MID LIMIT DOG (14,4 Absent) 5401,5447,5450, 5455
1st Scholes Mr RM CHISLEAY CRUSADER FOR ROSSGILDE JW ShCM
(Rossgilde Peregrine JW x Linchael Love Song For Chisleay)

2nd Buckingham Mrs JL TALLISKA TRADE OFF TO LINDJAN
(Sh Ch Lindjan Xylonite x Gatchells Bewitched To Lovehayne JW)

3rd Banks Mrs Ann YVESHAM SUNSET BOULEVARDE BY KANTEAL JW ShCM
(Burpham Sunburst By Kanteal x Alibren Melodie D'Amour Of
Yvesham JW)
Res Wild Mrs Jane & Wilkinson Mr FR GUNHILLS GAME MASTER JW
(Sh Ch Erinderry Just The Ticket from Bluewaters JW x
Gunhills Dancing Delilah)
Vhc Jackson-Haines Mrs J CHARAMESE ROAD RUNNER TO LEIGHSHAM JW
(Sansue Magic Man x Amilone Livin Easy At Charamese)

LIMIT DOG (13,1 Absent) 5486
1st Tudor Mrs J & Wilcock Miss R CAMROSE TIME TO RETURN (AI) JW
(Ch Camrose Cabus Christopher x Camrose Xellent Tearose)

2nd Glascott Mr K & Mrs HE VERDAYNE MARSH HARRIER
(Sansue Magic Man x Davern Mignonette With Verdayne)
3rd Andrews Mr D & Mrs Wendy CH CATCOMBE CORBLIMEY JW
(Rosaceae Ideal Forecast At Purbarn x Catcombe Cheerio)
Res Gripton Mr JWI & Mrs H & Birkin-Green Mrs S SANSUE GOLDEN
MOSS JW
(Sh Ch Golmas Governor JW x Sansue Farina Of Furleigh)
Vhc Bilton Mrs M ROSACEAE JUST IN TIME
(Gillbryan Water Bailiff JW x Rosaceae Ivory Silk)

OPEN DOG (10,1 Absent) 5467
1st Knippenborg Mr C TH JM NED/GER/FIN/ SWE CH SEQUINS SHAMROCK
[ATC AE00278NLD]
(Nor Ch/Su Ch Inassicas Song Of Songs x Woodland Paradise
Spring Classic)
2nd Wild Mrs Jane SH CH ERINDERRY JUST THE TICKET FROM
BLUEWATERS JW
(Sh Ch & Ir Sh Ch Gunhills Blue River x Ir Sh Ch Erinderry
Firebird)
3rd Woodcock Mrs Anne SH CH STANROPH SO IT HAD TO BE JW
(Sh Ch Elswood The Highlander x Sh Ch Stanroph So Be It )

Res Wooden Mr & Mrs KT SALAKO SOUL PLAYER
(Sh Ch Ritzilyn Action Replay x Salako Heartbreaker)
Vhc Binks Mr Kevin P & Mrs Sue A SH CH SUEKELLE SHOW ME LOVE
JW ShCM
(Ch Stanroph Squadron Leader x Cinmarsh Catalina At Suekelle)


MINOR PUPPY BITCH (10,3 Absent) 5354,5458,5506
1st Jackson-Haines Mrs J CWMTAFF GABRIELLE AT LEIGHSHAM
(Charamese Road Runner to Leighsham JW x Leighsham Angel Eyes)

2nd Sandbach Mrs C GOLDSAND MISS DIOR
(Denerose Troilus x Tregeseal Tiffaney Of Goldsand)
3rd Philp Mrs A GOLDSAND CORNISH CREAM OF TREVISTA
(Denerose Troilus x Tregeseal Tiffany Of Goldsand)
Res Sanderson Mr & Mrs C CRANCOTT LOVESTORY WITH JESIRE
(Gunhills Gamesmaster JW x Crancott Candi Kisses)
Vhc Joy Mrs M IPCRESS WISH UPON A STAR
(Bramhills Blake JW x Ipcress Shooting Star)

PUPPY BITCH (16,3 Absent) 5382,5504,5354
1st Godefroy & Campion Mr M & Mrs A RAMCHAINE INGA LA FENWOOD
(Gunhills Gamemaster JW x Sh Ch Remington Requisite Of
Ramchaine)
2nd Banks Mrs Ann PUTJADE POTTED HERBS AT KANTEAL
(Burpham Sunburst By Kanteal x Putjade Port In A Storm)
3rd Price Dame M CEIBWR SKY AT NIGHT
(Amberland Aden x Ceibwr Natasha Out Of Tara)
Res Randall Mr & Mrs NJ KELVERQUEST HAZINA
(Stanroph Soul Searcher by Alibren JW x Topsy Tiara Of
Kelverquest)
Vhc Mitchell Mrs AP STANDELBEC ANGELICA AT RETGOLD
(Ch Chinnordale Kirriebillie JW x Sh Ch Xanthos Galadriel At
Standelbec)

JUNIOR BITCH (13,5 Absent) 5327,5366,5421, 5479,5508
1st Gayler Mrs Penny D CAROLAKE HIDE AND SEEK JW
(Linoaks Highasakite JW x Stanroph Endelwood Natasha JW ShCM)

2nd Jackson-Haines Mrs J ALIBREN MIDSUMMER DREAM AT LEIGHSHAM
(Charamese Road Runner to Leighsham JW x Sh Ch Sh Ch Alibren
Misteeq JW)
3rd Purchase Mrs SM DEBRICS JUSTMEE
(Chalksville Pipe Major At Trebettyn ShCM x Sonodora Lady
Tittle Tattle At Debrics)
Res Smyth Mrs A KADAKA KLASSIC
(Steval Soul Singer x Eltsar Honey Sweet)
Vhc Butt Mrs ER & Mr MJ CAMROSE I'M LILIANA
(Recital Simgold Of Camrose (imp) x Camrose Xellent Tearose)


YEARLING BITCH (10,1 Absent) 5366
1st Lees Mr PG & Mrs JM DENMARELLA DAISY LACE
(Roseaceae Indian Prince Of Bridgefarm x Jamoon Just A Flirt
By Denmarella)
2nd Pounds-Longhurst Mrs SH MOSSBURN DON'T MIND ME JW
(Mossburn Colonel Mustard JW x Mossburn Bla Monj JW ShCM)

3rd Allan-Rossiter Mrs Eileen ABNALLS SUMMER BREEZE OVER
PENGELLI
(Sh Ch Erinderry Just The Ticket from Bluewaters JW x Abnalls
Isabella JW)
Res Mell Mr ML & Mrs HJ MELOAK DANCING STRIKE
(Sh Ch Erinderry Just The Ticket from Bluewaters JW x Sh Ch
Gunhills Dancing Mandolin of Meloak)
Vhc Pritchard Mrs J FULVIA REMEMBER ME OF TREBETTYN
(Chalksville Pipe Major At Trebettyn ShCM x Trebettyn Jazzmyn
At Fulvia)

GRADUATE BITCH (7,4 Absent) 5342,5399,5405, 5438
1st Coulstock Miss L PANTEG PARISH RAINBOW END
(Bridgefarm Sultan JW x Trebettyn Julianna)
2nd Greenwood Mr MD & Mrs K TELKARO TIMELESS JW
(Sh Ch Linchael Vivaldi JW x Colbar Royal Secret With Telkaro
JW)
3rd Buckle Mrs B DICKANBRIDGE LUCKY CHARM
(Ch Lovehayne Quentin JW x Ambergold Yours Truly)

POST GRADUATE BITCH (10,3 Absent) 5328,5460,5466
1st Lewis Mr PG & Mrs DG XANTHOS HOLLY HOLLAND AT DASMAKS
(Ch Xanthos Black Thorn JW x Sandicliffe Ruby Murray JW)

2nd Falconer Mrs AE SONEVE SUSANNAH OF SIATHAM
(Sh Ch Siatham Just One x Soneve Gabriella)
3rd Robinson Mrs GC VERDAYNE MORNING GLORY
(Sansue Magic Man x Davern Mignonette With Verdayne)
Res White Mr AGO & Mrs DS NINELL SASHA
(Wheatcroft Ice Diamond x Ninell Nalani JW)
Vhc Cook Mrs CM SPRINGSTEIN SPYNER STAR
(Amberdella Love Quest x Springstein Magical Miss)

MID LIMIT BITCH (12,2 Absent) 5345,5363
1st Godefroy Mr M & Campion Mrs A RAMCHAINE GREEN GLOW BY
FENWOOD JW
(Sh Ch Erinderry Just The Ticket from Bluewaters JW x Sh Ch
Remington Requisite Of Ramchaine)
2nd Brown Mr MR & Mrs S SHARDANELL DAISYCHAIN VIA IPCRESS JW
(Ipcress Sir Thomas x Lovehayne Scarlet Sage For Shardanell)

3rd Sandbach Mrs C TREGESEAL TIFFANEY OF GOLDSAND
(Ch Captain Finn At Steval JW x Tregeseal April Breeze)
Res Woodcock Mrs Anne STANROPH SO REMEMBER ME
(Int/It Ch Dreamylake Day And Night x Stanroph So Let It Be
JW)
Vhc Burns Mrs VM ABNALLS ISABELLA JW
(Aust Ch Xanthos Fletcher Christian JW x Abnalls Elizabeth)


LIMIT BITCH (9,3 Absent) 5329,5433,5480
1st Goodwin Mrs S KANCHAN AURORA AT PETSAN (AI)
(Ned/Ger/Pol/ Lux Ch Sinnhein Jacobite x Petsan Mercurey At
Kanchan)
2nd Morris Mrs H SANDUSKY WINGS OF A DOVE
(Kinlochlagan Lord Of The Glen At Sandusky JW x Sandusky
Scarlet Woman)
3rd Merrick Mr JE & Mrs JN & Miss J STORMERICK DANCE TIL DAWN
(Sh Ch Stormerick Solomon JW ShCM x Stormerick Moonlight Kiss)

Res Russell Ms S ROSINANTE CHELSEA GIRL JW
(Siagar Spencer JW x Rosinante Tiller Girl)
Vhc Grundy Miss SM CASAURET CARISMA
(Sh Ch & Ir Sh Ch Gunhills Blue River x Dorjealey Beeswax For
Casauret)

OPEN BITCH (13,4 Absent) 5361,5370,5451, 5495
1st Watkins Mr MG & Mrs S SH CH TAMARLEY FRENCH KISS JW
(Ronjalee Ragamuffin At Motlaisa JW x Padama Pouilly Fuisse
Avec Tamarley)
2nd May Mrs Jayne SH CH RITZILYN JITTERBUG OF CHERRYGOLD JW ShCM
(Sh Ch Ritzilyn Brandon JW x Sh Ch Pearlbarn Periwinkle For
Ritzilyn)
3rd Williamson Miss Rebecca SH CH XANTHOS GALADRIEL AT STANDELBEC
(Sh Ch Ritzilyn Brandon JW x Xanthos Purple Patch)
Res Mell Mr ML & Mrs HJ SH CH GUNHILLS DANCING MANDOLIN OF
MELOAK JW
(Marjamez My Guy At Rossgilde x Gunhills Dancing Darby)
Vhc Goodwin Mrs PH WESTKASH KINDRED SPIRIT
(Burpham Sunburst By Kanteal x Gunmarsh Willow At Westkash)


WHILST GREAT CARE IS TAKEN IN COMPILING THESE RESULTS, GOLDEN_ RESULTS
CANNOT GUARANTEE THEIR ACCURACY.
WE WOULD APPRECIATE NOTIFICATION OF ANY ERRORS TO:
binks@suekelle. karoo.co. uk

Sue & Kev Binks
Suekelle

Euro Dog Show Croatia Zagreb 2007

9. july 2007 at 15:42 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Euro Dog Show Croatia Zagreb 2007
rozhodčí : štěňata, dorost, ml.psi a feny -Luis Pinto Teixeira, P
psi, BOB -Mrs. Heather Morss, GB
feny -Henric Fryckstrand, S
PINKERLY MRS. DOUBTFIREEUROPEAN WINNER-FEMALE
DEWMIST SILK SCREENEUROPEAN WINNER-MALE
RITZILYN RICK O'SHAYEUROPEAN JUNIOR WINNER-MALE
DEWMIST SKY OF SILKEUROPEAN JUNIOR WINNER-FEMALE
DEWMIST SILK SCREENBEST OF BREED
RITZILYN CHANCELLOREUROPEAN VETERAN WINNER-MALE
A FRIEND OF WIND CASTANGAEUROPEAN VETERAN WINNER-FEMALE

OVP Kunratice 2007 - výsledky Golden Retriever - psi

9. july 2007 at 15:35 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
13. Oblastní výstava psů loveckých plemen - 16. června 2007
ZÁMECKÝ PARK Praha KUNRATICE
Golden Retriever - výsledky psi
FALCO Artesia Bohemica Pes Dorostu Nedostavil se
FARGO Artesia Bohemica Pes Dorostu Velmi nadějný 1
ALF Pouštní vítr Pes Mladých Výborná
AMADEUS pouštní vítr Pes Mladých Výborná
ARAMIS zlatá Kudrnka Pes Mladých Výborná 2
BASTIEN DE Bismilláhi Pes Mladých Velmi dobrá
DARNEY z Říčanských luk Pes Mladých výborná 1, Vítěz třídy
CHUNNY Chlupaté štěstí Pes Mladých Výborná 3
PARlS the Best Baron Pes Mladých Výborná
PLUTO the Best Baron Pes Mladých Výborná 4
PORTHOS the Best Baron Pes Mladých Výborná
QUIDO the Best Baron Pes Mladých Výborná
ANDREAS Cayenne's Gold Pes Mladých Výborná 2
GARSY z Měsíčních plání Pes Mezitřída Výborná 1, Vítěz třídy
CAR GREGOR Artesia Bohemica Pes Otevřená Výborná 3
IASON the Best Baron Pes Otevřená Výborná 2
JUMBO the Best Baron Pes Otevřená Výborná 1, Vít.Tř.,Obl.vítěz
MAESTRO the Best Baron Pes Otevřená Výborná 4
ARNY ze Sechova Pes Pracovní Výborná 2
NlCOLAS the Best Baron Pes Pracovní Výborná 1, Vítěz třídy
GOLDSAND'S Charlie Drum Pes Veteránů Výborná 1 , Nejhezčí veterán

OVP Kunratice 2007 - výsledky Golden Retriever - feny

9. july 2007 at 15:32 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
13. Oblastní výstava psů loveckých plemen - 16. června 2007
ZÁMECKÝ PARK Praha KUNRATICE
Golden Retriever - výsledky feny
DEBORAH od Táborských Dvořáků Fena Dorostu Velmi nadějný 4
GWEN Artesia Bohemica Fena Dorostu Velmi nadějný 1
GWYNETH GOLD Artesia Bohemica Fena Dorostu Velmi nadějný 2
LENGEE od Kamenné hradby Fena Dorostu Velmi nadějný 3
BRANDY AILLIN Vetcare Bohemia Fena Mladých Výborná 1, Vítěz třídy
BRONWYN DE Bismilláhi Fena Mladých Velmi dobrá
COFFEEE Lion Lamborghini Fena Mladých Velmi dobrá
CHE1SEA Chlupaté št?stí Fena Mladých Nenastoupila
ODYSSEA the Best Baron Fena Mladých Výborná 3
PRlMADONA the Best Baron Fena Mladých Nenastoupila
QUEEN the Best Baron Fena Mladých Nenastoupila
ROSABELLA the Best Baron Fena Mladých Nenastoupila
ROSALIA the Best Baron Fena Mladých Výborná 2
BEAUTIFUL PASSION Goldy Forever Fena Mezitřída Výborná 1, Vítěz třídy
CHELSY z Měsíčních plání Fena Mezitřída Nenastoupila
ABBY-GALE od Zlaté Delfi Fena Otevřená Výborná 2
BETY ze Střevaře Fena Otevřená Výborná
CLEA ze Svrženeckých luhů Fena Otevřená Výborná 3
ETHEL Artemis Gold Fena Otevřená Výborná 4
ICE QUEEN the Best Baron Fena Otevřená Výborná 1, Vítěz třídy
KATJA the Best Baron Fena Otevřená Nenastoupila
NATALI od Kovářovské hůrky Fena Otevřená Velmi dobrá
MERCEDES the Best Baron Fena Pracovní Výborná 1
AKSA z Mlynářovy rokle Fena Veteránů Výborná 1,Nejh.veterán

Výstava psů Praha-Kunratice

9. july 2007 at 11:52 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Výstava psů Praha-Kunratice

13. Oblastní výstava psů loveckých plemen


16. června 2007

ZÁMECKÝ PARK Praha KUNRATICE

Součástí naší oblastní výstavy byly také výstavy klubové (Fila Brasileiro club CZ, Klub chovatelů anglického mastifa, Klub chovatelů českých fousků, Klub krátkosrstý ohař, Klub přátel psů pražských krysaříků) a speciální (Klub chovatelů švýcarských honičů).

Nejkrásnějším psem výstavy - Vítězem Prahy Kunratic 2007 - se stal německý ohař krátkosrstý BRUCE Jasénky, chovatelka a majitelka Martina Rymerová.
GRATULUJEME!

Zdoj:

http://www.myslivost.cz/oms/oms.asp?id_oms=30&id_menu=184&sekce=4

Kompletní výsledkovou listinu 13. kunratické oblastní výstavy naleznete na webových stránkách

pana Tomáše Nechvátala www.jezevcici.cz ,kde najdete:

Výsledkovou listinu, přehled kruhů a plemen, seznam plemen, seznam vystavovatelů, delegace rozhodčích, plán areálu , a to přímo na tomto odkazu:

Zdroj : http://www.myslivost.cz/ a http://www.jezevcici.cz


SVR KCHLS 2007 - 12.05.2007 - Golden Retriever - psi

9. july 2007 at 11:40 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Speciální výstava retrieverů KCHLS 2007 - 12.05.2007
Golden Retriever - psi -Mrs. Anne Berith Waskaas, N
JménoOcenění
Psi - třída štěňat
ANDY GARCIA RUSTY LOVEVN1
BE MY HEART BRDSKÉ ZLATOVN3
CAMPARI BOY VETCARE BOHEMIAVN4
CARDINAL DE BISMILLÁHIVN2
Psi - třída dorostu
PINKERLY QUIEN SABEVN1, BIS PUPPY
Psi - třída mladých
ARAMIS ZLATÁ KUDRNKAV
ARON CARITIN SENVD
ARON ZE ŠLAPANOVSKÉ STRÁNĚVD
ASHURY ABSOLUTE LOVERV1, CAJC
BADY OD JELENÍ STOPYV4
BASTIEN DE BISMILLÁHIV
BERNIE Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮVD
BOLS BLUE VETCARE BOHEMIAV3
BRUCE JUNIOR BOHEMIA ANGELVD
CARLSSON DYNASTY ANAHV2
CARRO GERIXV
CYRUS OD TÁBORSKÝCH DVOŘÁKŮV
DAN ELIŠČINNÝ RÁJVD
DANTES AUREA ROSAV
DIAMOND AUREA ROSAV
EBONY Z HAVLOVA DVORAV
FELIX OD HRADU VEVEŘÍV
CHIPSY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍV
CHOCO GOLD CHLUPATÉ ŠTĚSTÍVD
PINKERLY NEVER SAG NEVER-
PORTHOS THE BEST BARONV
Psi - třída mezitřída
ARTUŠ ZLATÝ TESÁKV2, res.CAC
ARWEN Z MAKOVÝCH DVORŮV1, CAC
ATTIS OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU-
BLUE BRADLEY SANTANA GOLDENV
CAIRO DEL CASTANEIV
ESPECIAL THE DREAM TEAMV
HARDY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍV4
HUCKY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍV3
HARLIE CLARK SONAKV
Psi - třída otevřená
ASHELY Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮV4
BASTIEN Z HÁJECKÝCH LOVIŠŤV1, CAC
BOSS GOLDENPACK MARTYV
BOWEN ALU RAY DÓRVD
BRUNO Z ŘÍČANSKÝCH LUK-
EKRO Z VLČÍ STEPIVD
ENDY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍV
GUCCI Z DRAŽOVSKÉHO HÁJKUV3
NALDOS Z VLČÍCH LUKVD
ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮV2, res.CAC
WALKO Z VLČÍ STEPIVD
Psi - třída pracovní
AMOR BISMILLÁHIV2, res.CAC
ASTRAL PASSION GOLDY FOREVERV3
ATREY TANGAROAV
BARTOLOMĚJ OD DÍVČÍHO SKOKUV
CAESAR OD HRADU VEVEŘÍV
CORNEL AUREA EREINION ROSAV
CHEER´S SUPERBALANCEDV1, CAC, Vítěz Speciální výstavy
NICHOLAS THE BEST BARONV4
WRANGLER MISANTOSV
Psi - třída vítězů
CH AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERASV
ICH ARGO Z BRDSKÝCH LUKV
ICH ASHBURY TOUCH THE SKYV2, res.CAC
CH ERNY OD HRADU VEVEŘÍV4
JCH, CH GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARONV3
CH WATTERLOO MISANTOSV1, CAC
Psi - třída veteránů
AROS PŘÍBĚNICEVD2
FABIO GOLDEN ERINORV1, Nejlepší veterán,
BIS veterán
Psi - třída čestná
BRUCE OF DREAM TEAMV1

SVR KCHLS 2007 - 12.05.2007 - Golden Retriever - feny

9. july 2007 at 11:35 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Speciální výstava retrieverů KCHLS 2007 - 12.05.2007

Golden Retriever - feny -Mrs. Tina Angrell, SWE

JménoOcenění
Feny - třída štěňat
BE MY SKY BRDSKÉ ZLATOVN3
BE MY X-MAS ANGEL BRDSKÉ ZLATOVN1
CASSIOPEIA DE BISMILLÁHIVN2
Feny - třída dorostu
DARION SANTANA GOLDENVN2
GAIA ORNELA ARTESIA BOHEMIAVN1
GWEN ARTESIA BOHEMICAN
OXI Z VLČÍCH LUKVN4
PINKERLY RAIN OR SHINE-
QUITA LIBOŠOVSKÁ BLATAVN3
Feny - třída mladých
AIMEE Z LUKOVSKÝCH PASEK-
AISHA Z MAKOVÝCH DVORŮV
AMANDA CARITIN SENV
ANNIE Z MAKOVÝCH DVORŮVD
ARWEN FAMOUS GOLDV
BENEDICTINE VETCARE BOHEMIAVD
BEVERLY Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮV
BLUE BELL BEAUTY FROM CZECHVD
BONNA Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮVD
BRANDY AILIN VETCARE BOHEMIAV
BRITTANY Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮD
CONSTANCE GERIXV
DAFFIE AUREA ROSAV4
DELPHINE AUREA ROSAVD
DEWMIST SKY OF SILKV2
DOLORES Z DROUŽKOVAVD
DORRIS AUREA ROSAV
HANELLE ANNIE Z DRAŽOVSKÉHO HÁJKUV3
PINKERLY O´TOOLE-
SHAMROCK DIAMOND SYMPHONYV1, CAJC
Feny - mezitřída
AISHA ZLATÝ TESÁK-
ALETTA OD SYENITOVÝCH SKALV
ARGIANA GENTLE BOHEMIA ANGELV4
ASHLEY Z MAKOVÝCH DVORŮV
AURY EY KETTYV3
BERETTA LIONS LAMBORGHINIV
BLUE MARTHA SANTANA GOLDENV1, CAC
DORA OD TŘÍ JASANŮV2
ESARA OD TŘÍ JASANŮ-
HEJDY Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍD
NOBLESSE THE BEST BARONVD
SEQUINS SHAKIRAD
Feny - třída otevřená
ABBY-GALE OD ZLATÉ DELFIVD
ADÉLA GARLIC FIELDS-
AIMEE BISMILLÁHIV4
AIRIN OD RYBNÍKA KAMENNÝVD
ARISTEA Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮV3
ARLETT Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮV
ARRE TAISY POKLAD KRUMLOVAV2, res.CAC
BEGGI KRÁSNÁ PETRONAD
CLEA ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮD
PINKERLY MRS. DOUBTFIRE-
SHAMROCK DUCHES OF SHANGRI - LAV1, CAC
SINDY OD KLETECKÉ HRÁZEV
ZULLIA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍVD
Feny - třída pracovní
ANDY OD JELENÍ STOPYV2, res.CAC
BARBIE GAMIREALV3
ESTEE THE DREAM TEAMV1, CAC
PENKERLY KUALA LUMPUR-
SILA Z VLČÍCH LUKV4
Feny - třída vítězů
CH AARE SARAH SCANDINAVIA FINLAND-
CH AILIN ZE ZLÍNSKÝCH STRÁNÍV3
ICH, CH AIMEE OD HRADU VEVEŘÍ-
BREAKTAST AT TIFFANYŚ PINKERLY-
CH DARCY THE DREAM TEAM-
CH DELIBES´S GOLDEN MARIAN-
DEWMIST DIAMONDS ARE FOREVERV2, res.CAC
CHEER´S ZARAV1, CAC, Vítěz speciální výstavy BOB, BIS
Feny - třída veteránů
ASTA Z RADLICKÝCH LUK-
CORA SCANDINAVIA FINLANDV1
KARAFA Z VLČÍCH LUKV2
NIKE Z VLČÍCH LUKV3
Feny - třída čestná
BRENDA OF DREAM TEAMV1

MVP Litoměřice 19.05.2007 - výsledky Golden Retriever - psi

9. july 2007 at 11:04 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
MVP Litoměřice 19.-20.05.2007

Golden Retriever - psi - Miroslav Václavík (CZ)

JménoOcenění
Psi - třída dorostu
Dan ze SechovaVN2
Glen od hradu VeveříVN1
Psi - třída mladých
Absolute Liover AshburyV1, CAJC
Back To My Dream Famous GoldV2
Bady od Jelení stopyV
Bastien de BismilláhiVD
Broncho Bohemia Angelabsence
Carro GerixV
Casanova Santana GoldenV3
Denny z DroužkovaV
Paris the Best BaronVD
Pluto the Best BaronV4
Psi - mezitřída
Ali Ey KettyV1, CAC
Ares Golden StormV3
Argus Bohemia AngelV4
Eddie od Tří jasanůabsence
Especial the Dream TeamVD
Exquisite the Dream TeamV2, res. CAC
Charlie - Clark SonakVD
Woodstar HeroVD
Psi - třída otevřená
Brandn Dogma'sV1, CAC
Inassicas Cotton WeedV2
Jack z Adarova DvoraD
Jumbo the Best BaronVD3
Psi - třída pracovní
Astral Passin Goldy ForeverVD3
Atrex v. LerchVD4
Atrey TangaroaV2, Res. CAC
Cornel EreinionV1, CAC
Merlin Golden ErinorVD
Nicholas The Best BaronVD
Psi - třída šampionů
Ashbury Touch the SkyV4
Bruce of Dream TeamV3
Erny od Hradu VeveříV1, CAC, CACIB, BOB
Waterloo MisantosV2, Res.CAC, res. CACIB
Psi - třída veteránů
Goldsand's Charlie DrumV1, Nejlepší veterán

MVP Litoměřice 19.05.2007 - výsledky Golden Retriever - feny

9. july 2007 at 11:01 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
MVP Litoměřice 19.-20.05.2007

Golden Retriever - feny - Miroslav Václavík (CZ)

JménoOcenění
Feny - třída mladých
Aneli Apraxia FelonV
Arina z Valašského krajeVD
Arwen Famous GoldV4
Blue Bell Beauty from CzechV
Clementinia Lions LamborghiniVD
Daffie Aurea RosaV3
Delphine Aurea RosaV2
Dorris Aurea RosaV
Funny Girl The Dream TeamV1, CAJC
Jackqueline z Vlčích lukabsence
Feny - mezitřída
Annie Cayenne's GoldV1, CAC
Diddley Mahikanabsence
Esset od Tří jasanůV2, res. CAC
Hejdy z Měsíčních pláníVD
Noblesse the Best BaronVD3
Sequins Shakiraabsence
Ugly z Vlčích lukVD4
Feny - třída otevřená
Abby-Gale od Zlaté DelfiVD4
Albína z Žernošeckých stráníV3
Arlet z Botičských meandrůV1, CAC, CACIB
Beruška Arlette GoldV2
Clea ze Svrženských luhůabsence
Feny - třída pracovní
Hoiker´s Art of LoveV1, CAC
Feny - třída veteránů
Jenny Gold Libošovská blataabsence

KVR CZ Konopiště - výsledky Golden Retriever - psi

9. july 2007 at 10:57 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Klubová výstava retrievrů RK CZ - Konopiště 26.5.2007

Golden Retriever - psi - Mrs.Janet Buckingham, GB

Jméno
Ocenění
Psi - třída štěňat
ANDY GARCIA RUSTY LOVE
VN4
ANTONY HOPKINS RUSTY LOVE
VN2
ARIN Z TĚŠENOVSKÝCH LUK
N
BARON AUS BOBRY WALD
N
BE ME HEART BRDSKÉ ZLATO
N
BE ME HEART BRDSKÉ ZLATO
N
CAMPARI BOY VETCARE BOHEMIA
N
EASY TO BE SANTANA GOLDEN
VN3
KIM KEVIN BOHEMIN GOLD
VN1
Psi - třída dorostu
FERDINAND OD JAKUBA KRČÍNA
-
QUATRO LIBOŠOVSKÁ BLATA
N2
TAMBOR GOLDEN ERINOR
VN1, PUPPY BIS
Psi - třída mladých
ARSON OD SYENITOVÝCH SKAL
VD
ASHBURY ABSOLUTE LOVER
V1, CAJC, KV MLADÝCH
BACARDI VETCARE BOHEMIA
VD
BACK TO MY DREAM FAMOUS GOLD
VD
BADDY Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
VD
BARNEY SAJGA BOHEMICA
VD
BASTIEN DE BISMILLÁHI
VD
BLAZE SALTUS
V
BOLS BLUE VETCARE BOHEMIA
V2
BRONCO BOHEMIA ANGEL
-
CARLSSON DYNASTY ANAH
VD
CASANOVA SANTANA GOLDEN
V
CLARK OD PERLOVÉ STUDÁNKY
VD
CLYDE GOLD OD GALLASŮ
VD
COUDY OD PERLOVÉ STUDÁNKY
V4
DANTES AUREA ROSA
VD
DARNEY Z ŘÍČANSKÝCH LUK
V
DIAMOND AUREA ROSA
V
GALEN Z HAVLOVA DVORA
VD
GENTLE RIO IS FRIENDLY
-
HEARTBREAKER IS FRIENDLY
V3
HORT Z DRAHOTĚŠIC
VD
CHARLIE CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
-
CHIPSY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
-
MOONDUST ROYAL PURPLE HEART
-
OLIVER THE BEST BARON
V
PARIS THE BEST BARON
VD
PLACHET THE BEST BARON
VD
PLUTO THE BEST BARON
V
PRIMUS THE BEST BARON
V
QUINTUS THE BEST BARON
-
RAINBOW GOLDEN ERINOR
V
RICCARDO GOLDEN ERINOR
V
RISKY ROY GOLDEN ERINOR
-
SEA BEAR GOLDEN ERINOR
V
Psi - mezitřída
ALAN POD POŘÍČSKÝM KOPCEM
VD
ALI EY KETTY
V2, res. CAC
ANAKIN OF ANAVY
-
ARES GOLDEN STORM
V1, CAC
ARGUS BOHEMIA ANGEL
-
ARTUŠ ZLATÝ TESÁK
V
CLIF BELLA AUREA
VD
EDDIE OD TŘÍ JASANŮ
D
EGON ARTESIA BOHEMICA
VD
ERWIN ARTESIA BOHEMICA
V
ESPECIAL THE DREAM TEAM
VD
GARSY Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍ
V
CHARLIE- CLARK SONAK
V4
MAESTRO THE BEST BARON
V3
Psi - třída otevřená
ARNOLD HEROLDŮV POKLAD
-
BARTOLOMĚJ OD DÍVČÍHO SKOKU
-
BASTIEN ZE ZLATÉHO PELÍŠKU
VD
BRAND´N DOGMAS
V2, res. CAC
C WHO´S MAGIC IS FRIENDLY
V4
DASTIN MAHIKAN
V
DENIS MAHIKAN
V3
GIM GOLDEN LUK
D
CHALKIDIKI THE BEST BARON
V
CHVAT SV. HUBERTA
V
IASON THE BEST BARON
V
JUMBO THE BEST BARON
V1, CAC
XANTHOS HANSARD
-
Psi - třída pracovní
ARTIC BRDSKÉ ZLATO
V4
ASTRAL PASSION GOLDY FOREVER
V3
ATREY TANGAROA
V
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON
-
MERLIN GOLDEN ERINOR
V2, Res. CAC
NICHOLAS THE BEST BARON
V
ZENANA´S QUASIMODO
-
ABIDE BY DANAKO
V1, CAC, KV BOB
Psi - třída vítězů
AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
ASHBURY TOUCH THE SKY
V2, Res.CAC
CONNY OD HRADU VEVEŘÍ
FAIRY JACK IS FRIENDLY
V1, CAC
MOONDUST LEGENDARY SNOWFLAKE
-
WATERLOO MISANTOS
-
Psi - třída veteránů
ARAMIS SLAPSKÁ ALEJ
V
CID OD ŠEŘÍKU
VD
EARL ONYX BOHEMIAN GOLD
V
FABIO GOLDEN ERINOR
V1, VETERAN BIS
GOLDSAND´S CHARLIE DRUM
V2
MY MAGICIAN RESCATOR
V4
SILVER MIST RESCATOR
V3

KVR CZ Konopiště - výsledky Golden Retriever - feny

9. july 2007 at 10:53 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Klubová výstava retrievrů RK CZ - Konopiště 26.5.2007

Golden Retriever - feny - John Kuijpers, NL

JménoOcenění
Feny - třída štěňat
BE MY X-MAS ANGEL BRDSKÉ ZLATOVN4
IBBI Z MĚSÍČNÍCH PLÁNÍVN2
KATTY BOHEMIAN GOLDVN3
KAYLA BOHEMIAN GOLDVN
ARETA Z TĚŠENOVSKÝCH LUKVN1
Feny - dorost
ARABELA Z VRCHÁNOVAVN1
FIONA OD JAKUBA KRČÍNAN4
GAIA ORNELA ARTESIA BOHEMICAN
GWYNETH GOLDIE ARTESIA BOHEMICAN3
MEGGY OD KAMENNÉ HRADBYVN2
QWEN ARTESIA BOHEMICAN
Feny - třída mladých
AGATA Z HAMERSKÝCH LUK-
ANGELINA APRAXIA FELONVD
ANNIE Z VĚTRUŠÁKUV
ARIETA OD SYENITOVÝCH SKALV
ARLET Z VELKÝCH NADĚJÍVD
ARWEN FAMOUS GOLDV
AVRIL OD SYENITOVÝCH SKALVD
BACCARA DREAM FAMOUS GOLDV
BALANTINE DE BISMILLÁHIV
BARONKA HERALDŮV POKLADV
BARUNKA Z VLČÍ STRÁNĚVD
BE DREAM FAMOUS GOLDV
BENEDICTINA VETCARE BOHEMIAV
BESSY BIBI POKLAD ORLICKAV
BLUE BELL BEAUTY FROM CZECHV
BRANDY AILLIN VETCARE BOHEMIAV4
BRIGITA Z KRÁLOVSKÝCH TERASVD
BRITNEY SALTUSV2
CRAZY SANTANA GOLDEN-
DAFIE AUREA ROSAV3
DEBORAH AUREA ROSAVD
DELPHINE AUREA ROSA-
DORRIS AUREA ROSAV
NICOLE BUTTERFLY Z KARCZEWSKICH SZUWARÓW-
ODYSSEA THE BEST BARON-
PROMADONNA THE BEST BARONVD
ROSALIA THE BEST BARONV1, CAJC, KV MLADÝCH
SHEREE GOLDEN ERINOR-
Feny - mezitřída
ADELINE CAYENNEŚ GOLDVD
AISHA ZLATÝ TESÁKV
ALAPEPINA LIONS LAMBORGHINIVD
ALETTA OD SYENITOVÝCH SKALV
AMBER OF ANAVYV2, res.CAC
ANNIE CAYENNE´S GOLDVD
ARGIANA GENTLE BOHEMIA ANGELV4
BIANKA PRAŽSKÝ KLENOTV3
BRANDY PRAŽSKÝ KLENOTVD
COLLECTION BUTTERFLY Z KOSTROWEGO GRODU-
ESET OD TŘÍ JASANŮV
ESTEE THE DREAM TEAMV1, CAC
NOBLESE THE BEST BARONV
SEQUINS SHAKIRA-
Feny - třída otevřená
ABBY-GALE OD ZLATÉ DELFIV3
ARRE TAISY POKLAD KRUMLOVAV1, CAC, KV
DESNA GREEN STREET-
ETHEL ARTEMIS GOLDVD
ICE QUEEN THE BEST BARONV2, res. CAC
JEANETTE THE BEST BARON-
ONTARIO GOLDEN ERINOR-
ZULLIA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍVD4
Feny - třída pracovní
ATTRACTIVE PASSION GOLDY FOREVER-
CHARI Z TRČKOVÝCH LESŮ-
SILA Z VLČÍCH LUKV1
Feny - třída vítězů
AILLIN ZE ZLÍNSKÝCH STRÁNÍV1, CAC
AMBER FROM DANAKO-
CONNIE Z HAVLOVA DVORAV2, res. CAC
DELIBE´S GOLDEN MARIAN-
Feny - třída veteránů
AKSA Z MLYNÁČOVY ROKLEV2
JENNY GOLD LIBOŠOVSKÁ BLATAV1
TILIA Z VLČÍ STEPIV3
Feny - třída čestná
CH.ČR,SR AARE SARAH SCANDINAVIA FINLAND
CH.BESSY Z TRČKOVÝCH LESŮ