Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata ! . . . ( Gene Hill )

January 2007

Fotosoutěž MůJ PES

23. january 2007 at 7:44 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Soutěže


DISKUZE RETRIEVER

23. january 2007 at 7:35 | zlaty.retriever@seznam.cz |  DISKUZE









Osobní stránky retrieverů - aktualizace 03/2007

23. january 2007 at 3:45 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Osobní stránky
Adventurous Max Godd Augury
Akim Rodinné štěstí
Akim z Kopce radosti
Akira od Pokranu
Allain a Albert
Amálka z Muncifaje
Anny a Apollo
Anthony Famous Gold a Max z Mlékojed
Archie Artesia Bohemica
Archie ze Solníků a Campari boy Vetcare Bohemia
Arki
Arny ze Sechova
Axa Golden Luk
Bady
Baddy z Hájku
Bak
Bára a Arwen Famous Gold
Bodie
Bonnie
Bela Velký dar
Beri od Hradební zdi
Bernie z Botičských Meandrů a Thorin
Best ze Zásmuk
Brittany z Botičských Meandrů
Bruce
Caesar od Hradu Veveří
Caira a Oskar
Casper Černý Klenot
Cedrik Artesia Bohemica
Clarissa z Říčanských luk
Clark ze Zásmuk
Claudia od Melmatěje
Conny od Hradu Veveří
Cornel Ereinion Aurea Rosa
Dasty
Diamond Aurea Rosa
Dick
Dusty od Hradu Veveří
Enda a Arco
Endy
Gryffindor Junior the Best Baron
Handy z Vlčí stepi
Hera z Chřibských vrchů
Honey
Kačenka a Bublina
Lucinka
Lukášek
Ponny a Zoretta Chlupaté štěstí
Sára
Seth a Barney
Sequins Shakira
Sheila
Terezka
Watterloo Misantos - Benny

Chovatelské stanice Czech Republic - aktualizace 06/2009

23. january 2007 at 3:34 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Chovatelské stanice

Alldelight


Anavy

Apraxia Felon

Artemis Gold

Artesia Bohemica

Aurea Rosa

Bellanous Bohemia

Bismilláhi

Bohemia Angel

Bohemian Ariston

Brdské zlato

Caritin sen

Castagnara

Cayenne´s Gold

Danako

Dream of Snowflake

Dynasty Anah

Dyre Bony

Excellent Étincelant

Fabulous Team

Falmarka

Famous Gold

Garlic Fields

Gerix

Gil - Estel

Gold Chery

Golden Erinor

Golden Martha

Goldy Forever

Heraldův poklad

Chlupaté štěstí

Is Friendly

Krásná Lukrécia

Laure Alcar

Libošovská blata

Lions Lamborghini

Mahikan

Misantos

Od Dívčího skoku

Od Gallasů

Od Hradební zdi

Od Hradu Valdštejna

Od Hradu Veveří

Od Chaloupky snů

Od Chlumeckého rybníka

Od Kamenné hradby

Od Kletecké hráze

Od Krbu

Od Perlové studánky

Od Pokranu

Od rybníka Kamenný

Od Syenitových skal

Od Tří jasanů

Od Zlaté Delfi

Od Zlaté Lobi

Of Trojan Rock

Pod Poříčským kopcem

Poklad Doubravky

Poklad Orlicka

Pouštní vítr

Pražský klenot

Pure Soul

Rodinné štěstí

Rusty Love

Sajga Bohemica

Santana Golden

Sindibad

Smiling Golden

Splendid Fellow

Sv. Huberta

Tajemství splavu

Tangaroa

The Best Baron

The Best Gold

Tichý Don

U krásné paní

Veselý rarášek

Vetcare Bohemia

White Enny

Z Adarova dvora

Z Borových lesů

Z Botičských meandrů

Z Božkovské hory

Z Brdských luk

Z Dražovského hájku

Z Hájku

Z Havlova dvora

Z Javořických kopců

Z Jiřího zahrady

Z Kazanova domu

Z Královských teras

Z Kvasinských strání

Z Letenské studánky

Z Luční záře

Z Lukovských pasek

Z Měsíčních plání

Z Milíšovských hájů

Z Muncifaje

Z Padělského mlýna

Z Pálavských vrchů

Z Přelíckého mlýna

Z Říčanských luk

Z Třeboňských blat

Z Údolí Merty

Z Vlčích luk a Z Vlčí stepi

Z Vlčí stráně

Z Volarských lesů

Z Žebětínské kovárny

Ze Sechova

Ze Svárovských luk

Ze Svrženských luhů

Ze Štěkotu

Zlatá Balbínka

Zlatá Balbínka

Zlatá Kudrnka

Zlatý déšť a Inflagranti

Zlatý Tesák

II. HNVP Olomouc 07-výsledky Golden Retriever – psi

21. january 2007 at 15:50 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
II. hanácká národní výstava psů Olomouc 2007
Výsledky Golden Retriever - psi
Dorost:
Bastien de Bismilláhi VN1
Casanova Santana Golden VN2
Tř. mladých:
Aymar de Chica Bonita VD
Cyrus od Táborských Dvořáků VD
Chipsy Chlupaté štěstí V1 CAJC
Honey sweet-Baddy z Dražovského hájku V
Noisette the Best Baron V4
Ashbury Absolute Lover V3
Ares Golden Storm V2
Porthos the Best Baron VD
Primus the Best Baron VD
Mezitřída:
Cheyn ze Sokolí doliny VD3
Aramis u Kamenné bašty VD4
Blue Bradley Santana Golden V2, Res. CAC
Cheer ´s Superbalanced V1, CAC
Tř. otevřená :
Gucci z Dražovského hájku V1 CAC
Amigo Tichý Don D
Attis od světlovského potůčku V2, Res. CAC
I ´M the Best Baron V3
Chalkidiki the Best Baron V4
Tř. pracovní :
Dasty Chlupaté štěstí V
Amor Bismilláni V2, Res CAC
Watterloo Misantos V1, CAC, Národní vítěz, BOB
Bold Sunny z Leśnych Ostepow V4
Cornel Ereinion Aurea Rosa -
Astral Passion Goldy Forever V3
Tř. vítězů:
Akim z Královských teras V1 CAC
Arnoux Ray Dór -
Fairy Jack is Friendly V2 Res. CAC
Tř. veteránů:
Bethoven od Speškovské skály V1

II. HNVP Olomouc 07-výsledky Golden Retriever - feny

21. january 2007 at 15:40 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
II. hanácká národní výstava psů Olomouc 2007 - Výsledky Golden Retriever - feny
Dorost:
Baileys Vetcare Bohemia VN1
Astra z Jiřího zahrady VN2
Tř. mladých:
Annie z Makových dvorů -
Odyssea the Best Baron VD
SequinsShakira V2
Dorris Aurea Rosa V1 CAJC
Aisha z Makových dvorů V4
Bellami z Královských dvorů VD
Eywy z Havlova Dvora V3
Alison of Anavy VD
Hessy z Dražovského hájku V
Daffie Aurea Rosa -
Mezitřída:
Blue Martha Santana Golden V2, Res. CAC
Abigeill od Světlovského potůčku V1 CAC
Ellis z Opavského kopce V3
Arabela Castagnara VD
Ammy od Světlovského potůčku V4
Dora od Tří jasanů V
Tř. otevřená :
Niky z Volarských lesů VD
Gemma Aisa z Dražovského hájku V
Jeanette the Best Baron V
Aimee Bismilláhi V1 CAC
Daisy Sneh Tatier V4
Aida z Neptunovy zátoky VD
Amálka od Tří jasanů V
Gracy z Dražovského hájku V3
Hannah the Best Baron V
Albertina Zlatá Balbínka VD
Artic sky Brdské zlato V2, Res. CAC
Infinity the Best Baron V
Atissa Goldenpack Marty V
Grandessa the Best Baron VD
Carry-Gold Rudolfovská skála V
Galadriel Goldie z Dražovského hájku V
Tř. pracovní :
Andy od Jelení stopy V3
Cheer ´s Zara V1 CAC Národní vítěz
Aireen Brdské zlato V2, Res. CAC
Tř. vítězů:
Candy Floss Dream Team V1 CAC
Tř. veteránů:
Gloris Cerasus V2
Astrid the Best Gold V1

Světová výstava v Polsku - kompletní výsledky Golden Retriever – psi

21. january 2007 at 15:38 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Psy - Dogs
Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran
15941 ASSAM PORTO You Are so Beautiful, . Pawłowska D., Mróz J. - wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
15942 BENDŻI Megplatinum, Anna Gabryś - obiecujący/promising
15943 CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada, Joanna Szymczyńska - wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
15944 Tramin DISCOVERY, O. Firsova, Ukraina - wyb. obiecujący/very promising, lok. 3
15945 MALIBU BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Anna Kalinowska - obiecujący/promising
Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran
15946 AKIM Adekatos, Tomasz Sławik - doskonała/excellent, lok. 3
15947 ALI EY KETTY, Veronika Balasova, Czechy - b. dobra/very good
15948 Primrose's Dream AMAZING LAD, Ekaterina Kubatkina, Rosja - b. dobra/very good
15949 AMBERGOLD DZHI KEY KEEP COOL, V. Sokolov, Rosja - doskonała/excellent
15950 ARAGORN of Anavy, Martina Spackova, Czechy - doskonała/excellent
15951 ARES GOLDEN STORM, Tamara Barankova, Słowacja - doskonała/excellent
15952 ARNY z Kvasinskych Stráni, Ewa Szeligowska
15953 BENGAL Gordius, Monika Pączkowska - doskonała/excellent
15954 DANCER BARBE BY BLUE MOON Białe Złoto, Dorota Pietrusiewicz - doskonała/excellent
15955 DJAUS z Doliny Jezierzycy, Joanna Podniesińska - doskonała/excellent
15956 Eyop's EARLY RISE, Jacob Doris, Niemcy - doskonała/excellent
15957 ECHO z Sarniej Góry, Małgorzata Kozłowska - b. dobra/very good
15958 EXQUISITE the Dream Team, . Sustova M., Remesova K., Czechy - doskonała/excellent
15959 Marybel FASHION GUY, Maria Del Mar Viggianiello, Włochy - doskonała/excellent
15960 Infinity Jambo-Ree FATAL TAIL, Katia Rizzo, Włochy - doskonała/excellent
15961 FUKS Patos, Joanna Sołtan - b. dobra/very good
15962 Lavender`s Generation GEMSTONE QUEST, . Urbanski M., Krebs S., Niemcy - b. dobra/very good
15963 IDEFIX Gwiazda Dawida, Marcin Chrząstek - doskonała/excellent
15964 LOTUS Giordani de Paris, Patrycja Malicka - b. dobra/very good
15965 M.C. of Palmhill LUCKY LUKE, Chr., M. Weber-Zaroliagis, Grecja
15966 Buttery Milk MAYDAY, Dorota Wrzosek-Redosz - b. dobra/very good
15967 Chaveni's REAL PASSION, Conni Pallesen, Dania - doskonała/excellent
15968 ROBIN Drużyna Marzeń, Paweł Snadny - b. dobra/very good
15969 Dewmist SERVANTES, Kathy Braeckman, Belgia - doskonała/excellent
15970 Zhemchuzhina Dubny SHANTIL, Karpas, Rosja - doskonała/excellent
15971 Sansibiliti SOLO SUERTE, N. Frolova, Ukraina - doskonała/excellent
15972 Silversign SWINGIN'WITH STYLE, Ans, John Kuijpers, Holandia - doskonała/excellent
15973 T.LEXUS Gold Park, Maciej Zwierski - dobra/good
15974 THE BEST Goldi, Beata Kulikowska - doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
15975 TONITTO Nenuoramos, Sonata Petraitiene, Litwa - doskonała/excellent
15976 Karvin TROPICAL MAMBO, Eszter Kazinczy, Węgry - doskonała/excellent
15977 UTRILLO Oligarchia, C. Gutmann, Niemcy - doskonała/excellent
15978 WEZYR Hamamelis, Adam Rewers - b. dobra/very good
15979 Altindan XYLOMANCER, . Pastusiak K., Eysymontt D. - doskonała/excellent
20880 ARTIC LIGHT du Pays de Bohemie, Casper Th. J.M. Knippenborg, Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński
15980 AJAKS Morski Lazur, Grażyna Czajkowska - doskonała/excellent
15981 Ashbury ANGEL HEART, Cathy, Gerard Sonntag, Francja - doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
15982 ARMAND Bursztynowe Marzenie, Anna Gabryś - b. dobra/very good
15983 BARNUM of the Hellacious Acres, H. B. Van Maren, Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
15984 Prima BIRBANT, Tomasz Sławik - doskonała/excellent
15985 CARRICK de Parmen Auriu, Svetlana Andric, Serbia - b. dobra/very good
15986 Primrose's DREAM AMADEUS, C. Selbers, Włochy - doskonała/excellent
15987 DREYCO Green Street, Maciej Mitas - doskonała/excellent
15988 Complement EUROPEJCZYK, Anna Hierowska - b. dobra/very good
15989 FAIRY JACK is Friendly, . Banu M., Ionescu A., Rumunia - doskonała/excellent
15990 FANCY DANCER Lavender`s Generation, . Urbanski M., Stenzel S., Niemcy - doskonała/excellent
15991 Lexus GREY ERL, S. Ivanukov, Rosja - doskonała/excellent
15992 Xanthos HANSARD, Gligor Antonius, Rumunia
15993 IGLESIAS GOLDEN BLUEZ Armald, E. Efzemov, Rosja - b. dobra/very good
15994 JANTAR Pasada, Maria Pacyńska - doskonała/excellent
15995 KAJKO ze Złotej Watahy, Grzegorz Korzeń - doskonała/excellent
15996 KAPITAL IZ STOLITSY URALA, A. E. Sitnikovy, Rosja - doskonała/excellent
15997 LONGO z Bractwa Aurelii, Marta Stodolna - b. dobra/very good
15998 Pinkerly LORD FAUNTLEROY, . Zanini A., Tappia J., Włochy - doskonała/excellent
15999 MATADOR v.d. Beerse Hoeve, M. P. Gerritsen, Holandia - doskonała/excellent, lok. 3
16000 Ritzilyn MATCH POINT, Jeanette Filskov, Dania - doskonała/excellent
16001 NOBEL Banda Midasa, Alicja Majewska - dobra/good
16002 Moondust OLYMPUS, F. Smink, Holandia - doskonała/excellent, lok. 4
16003 Moondust OSTI O'SHEA, . Stelmach, Sławik - doskonała/excellent
16004 PARYS CASIO BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, . Ciecierski N., Nartowska M.
16005 POKER Złoty Kanion, Marcin Rosiński - doskonała/excellent
16006 Cheer's SUPERBALANCED, Kristina Remesova, Słowacja - doskonała/excellent
16007 TINTORETTO Oligarchia, Liidia Valge, Estonia - doskonała/excellent
16008 TOFFI Goldi, Marta Ostrowska - b. dobra/very good
Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński
16009 ABIDE by Danako, . Stelmach, Sławik - doskonała/excellent
16010 ANATOL z Dziada Pradziada, Violetta Dziubin - doskonała/excellent
16011 Goldenworld ASHBURY VENETIAN SPIRIT, Danilo Palumbo, Włochy - doskonała/excellent
16012 ATOS Kintana, Bogdan Doliński - b. dobra/very good
16013 BARTEK of Zara's Palace, Johan Oers, Belgia - doskonała/excellent
16014 BONETTI Złoto Marty, Magdalena Pawlak - b. dobra/very good
16015 BRUDER Cosmic, Arkadiusz Śródecki - b. dobra/very good
16016 Chrisper CAPTAIN CORELLI, M.J.C. Blaey-Mank, Holandia - doskonała/excellent
16017 Daily Rays CATCH THE WIND, Cathy, Gerard Sonntag, Francja - doskonała/excellent
16018 CENT GOLDI z Farmy Molosów, Irena Ewa Rynkiewicz - b. dobra/very good
16019 Tramin CHOICE OF GODS, A. Moyseenko, Ukraina - doskonała/excellent
16020 Xanthos CONQUISTADOR, Jeanette Filskov, Dania - doskonała/excellent
16021 Gunhills DANCING DEXTER, R.J. Driessen, Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
16022 Ambergold Dzhi Key DANIEL DEFOE, Agnieszka Łukaszczyk - b. dobra/very good
16023 DRAKKAR NOIR from the Golden Future, . Werner-Scholten W.M, v.d. Berg, Holandia - doskonała/excellent
16024 FRODO del Piccolo Agrifoglio, Piccolo Agrifoglio, Włochy - doskonała/excellent
16025 Complement GORAN, Iwona Szabelska - b. dobra/very good
16026 GOTI Czar Kasi, Bożena Moczulska
16027 Karvin INSIDE EDITION, . Simola S., Karves H., Finlandia - doskonała/excellent
16028 KING BOY Solea Land, Maja Samokovlija, Serbia
16029 KOZZMOZZ v.d. Beerse Hoeve, M. P. Gerritsen, Holandia - doskonała/excellent, lok. 4
16030 ŁĄCZNIK Gordius, Izabella Zaleska-Galanter - b. dobra/very good
16031 MAD MAX Pasada, Katarzyna Gas - doskonała/excellent
16032 Galans MARCIPAN, Agata Czarnecka - doskonała/excellent
16033 Moondust MASTERPIECE, F. Smink, Holandia - doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
16034 MISTER BEAN I Call Your Name, Liesbeth Berkhout, Holandia - doskonała/excellent
16035 MUMIN Pogłaskaj, Andrzej Batkowski - b. dobra/very good
16036 NEO z Wiśniowej Krainy, Bożena Paszkiewicz-Bożek - b. dobra/very good
16037 Kapitan Szczęśliwy Słoń NERO, Dariusz Madej
16038 Stonedale RAINBOW'S END, Dora Domac, Chorwacja - doskonała/excellent
16039 RODRIGUEZ Rozbrykana Ferajna, Ewa McCrea - b. dobra/very good
16040 Dewmist SABLEFELLA, Eva Hubikova, Czechy - doskonała/excellent
16041 Dewmist SANDALWOOD, Manuela Schafer, Niemcy - b. dobra/very good
16042 SANDS ROCHE TIME, Tenuta Degli Highlanders, Włochy
16043 Dewmist SATELLITE, Ans, John Kuijpers, Holandia - doskonała/excellent, lok. 3
16044 Kovesh TAYLORS GOLDEN REY, O. Bilyk, Ukraina - b. dobra/very good
16045 Camrose TIME FOR TIFFIN, Tamara Kristo, Serbia i Czarnogóra
16046 UP AND GO du Doamine des Rives del Erdre, Martine Vesly, Francja
16047 Fourwind Cottage YELLOW STONE, Eva-Maria Landfester, Niemcy - doskonała/excellent
Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran
16048 Hoiker's A ROUND THE CLOCK, . Hoiker V., Premk L., Słowenia - doskonała/excellent
16049 Complement ALFRED, Anna Wysocka - b. dobra/very good
16050 ATREY Evidog, Eva Sikova, Słowacja - doskonała/excellent, lok. 3
16051 BLUE aus dem Syrdall, Aloyse Wagner, Luksemburg
16052 BRUCE of Dream Team, Marie Sustova, Czechy - doskonała/excellent, lok. 4
16053 Guldfynd`s CAREFUL CASILLAS, Heili Einasto, Estonia - doskonała/excellent
16054 CARLOS z Zagłębia, Agnieszka Tulej - doskonała/excellent
16055 CHESS SOPRETTY AVALANCHE, Liidia Valge, Estonia - doskonała/excellent
16056 DEWMIST SILK SCREEN, Sandor Kozak, Węgry - doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
16057 EDI Belidor, Hanna Zyziak - b. dobra/very good
16058 ERNY od Hradu Veveri, Josef Stransky, Czechy - doskonała/excellent
16059 FORTUNE TELLER Golden Erinor, Marta Embertova, Czechy - b. dobra/very good
16060 FUNT Gordius, Dorota Eysymontt - doskonała/excellent
16061 GERALT z Zagłębia, Karolina Pastusiak - doskonała/excellent
16062 Ritzilyn JIMMY MAC, . Stenvall M., Karves H., Finlandia - doskonała/excellent
16063 NAR Novi Dvori Legend, Ana Musulin, Chorwacja - doskonała/excellent
16064 ORAN z Javorickych Kopcu, Iva Marikova, Czechy - doskonała/excellent
16065 Zenana`s QUASIMODO, Gligor Antonius, Rumunia - doskonała/excellent
16066 ROBIN HOOD OF Glen Sheallag, Elena Ushan, Ukraina - doskonała/excellent
16067 Ashbury TOUCH THE SKY, Milena Blahakova, Czechy
16068 WATTERLOO MISANTOS, . Misek P., Miskova P., Czechy - doskonała/excellent
16069 de Anrit YANKO, I. Rodina, Rosja - doskonała/excellent, lok. 2
Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andras Korózs
16070 Tramin ABLE MICHAEL, Vadim Radchenko, Rosja - doskonała/excellent
16071 AGENT Lorwet, Marta Michalus - b. dobra/very good
16072 AJAKS iz Sosnovogo Gora, Rumen Kuzmanov, Bułgaria - b. dobra/very good
16073 Golden Rose-Bay`s AMBASSADOR, Camiel, Brigitte Braeckman-Bracke, Belgia - doskonała/excellent
16074 AMBERGOLD DZHI KEY ADMIRABLE AMULETTE, I. Sokolova, Rosja
16075 Xanthos APPLE JACK, M. P. Gerritsen, Holandia - doskonała/excellent
16076 ARNY, T.M. Zadorozhnaya, Ukraina - b. dobra/very good
16077 BARBO Scandinavia Finland, Katarzyna, Robert Kempka - doskonała/excellent
16078 Ritzilyn BLUES BROTHER, Monika Mark, Estonia - doskonała/excellent
16079 BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów, Beata Drozdowska - b. dobra/very good
16080 Dietinger's CARELESS WHISPERS, Laura Dietinger, Włochy
16081 DAF Novi Dvori Legend, Lana Levai, Chorwacja - b. dobra/very good
16082 DAMIAN DARK, S. Shteinepreis, Rosja - doskonała/excellent
16083 EBRO Marakita, Agata Ornat-Kurowska - doskonała/excellent
16084 EUCALYPTUS Herkus, Inge, Meelis Vollmer, Estonia - doskonała/excellent
16085 FANFAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Michał Kalet - b. dobra/very good
16086 FERETTO Golden Top, Aleksandra Ciachorowska - doskonała/excellent
16087 Marybel GAMBLE IN A TRIS, Maria Del Mar Viggianiello, Włochy - doskonała/excellent
16088 HIT Dżemojady, Rita Pieczewska - b. dobra/very good
16089 Complement IRONIC, Katarzyna Sidor - b. dobra/very good
16090 Gáláns KARNEVÁL SHUMO, Péter Juhász, Węgry - doskonała/excellent, lok. 2
16091 LAD UNITY ICE ANGEL, P. Snegur-Grabovskaya, Ukraina - doskonała/excellent
16092 Moondust LEGENDARY SNOWFLAKE, Dzierżysław Dzik - doskonała/excellent
16093 LUCKY MAN de Ria Vela, . Gusso P.,Lopez A.,Infantes P., Hiszpania - doskonała/excellent
16094 MARANELLO de Liburnea Croatica, Dora Domac, Chorwacja - doskonała/excellent
16095 NOBEL Ungaro, Joanna Palmowska
16096 Karvin RAINMAN, Sari Simola, Finlandia - doskonała/excellent
16097 Complement ROMANTYK, Jerzy Rudnicki - doskonała/excellent
16098 Sequins SHAMROCK, C.Th.J.M. Knippenborg, Holandia - doskonała/excellent, lok. 3
16099 SHOGUN Pasada, Fabian Grynda - doskonała/excellent
16100 Dewmist SILKVENTURE, . Eklund K., Fryckstrand H., Szwecja - doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
16101 Falleur's SINGAPORE, C. Gutmann, Niemcy - doskonała/excellent
16102 SONGOKAN Basileus, Dariusz Mroziewicz - doskonała/excellent
16103 SORGHO des Berberis, Frederic Laville, Francja - doskonała/excellent
16104 Erdoskerti SZULTAN, Judit Beke, Węgry - doskonała/excellent
16105 TARAM du Bois de la Rayere, Alexandra Grouazel, Francja - doskonała/excellent
16106 Fiddle de Dees TIGER PRINCE, Laila Pedersen, Dania - doskonała/excellent
16107 TOPAZE du Bois de la Rayere, Bruno Facq, Francja - doskonała/excellent
16108 Fourwind Cottage UNION JACK, Eva-Maria Landfester, Niemcy - doskonała/excellent
16109 VESSLE GOLDEN Dik Kor, M. Novikova, Ukraina - b. dobra/very good
16110 ZORO Auksine Viltis, Simonas Minkevicius, Litwa - doskonała/excellent
Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andras Korózs
16111 AROS Pribenice, Lenka Taubrova, Czechy - doskonała/excellent, lok. 2
16112 O'CONNOR du Bois de la Rayere, Bruno Facq, Francja - doskonała/excellent, lok. 1

Výstavní řád - čl. 01 - ÚČEL VÝSTAVNÍHO ŘÁDU

21. january 2007 at 11:00 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výstavní řád
VÝSTAVNÍ ŘÁD ČMKU

Článek 1 - Účel výstavního řádu

Výstavní řád ČMKU navazuje na znění Mezinárodního výstavního řádu FCI a platí pro výstavy pořádané na území ČR. Upravuje podmínky tak, aby výstavy psů pořádané na celém území ČR měly jednotný a důstojný ráz. Bližší podrobnosti a případné doplňky, které však nesmí být v zásadním rozporu s tímto řádem upravují propozice výstavy. Výstavy reprezentují kynologii před veřejností, přispívají k její propagaci a povzbuzení zájmu o chov a držení jednotlivých plemen psů.
Pro potřeby tohoto řádu se uvedenými termíny rozumí:
- pes: pes či fena, pokud není přímo uvedeno jinak
- plemeno: plemeno uznané FCI, které má uznaný standard FCI, národně uznané plemeno dosud mezinárodně neuznané či plemeno nově tvořené, které je registrováno národní organizací
- vystavovatel: zpravidla majitel psa, nebo osoba pověřená majitelem k předvedení psa na výstavě.

Výstavní řád - čl. 02 - PLÁNOVÁNÍ A ORGANIZACE VÝSTAV

21. january 2007 at 10:59 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výstavní řád

Článek 2 - Plánování a organizace výstav

a)Výstavu může uspořádat jakákoli kynologická organizace, která je začleněna do ČMKU a má právní subjektivitu (dále jen pořadatel).
b) Žádost o uspořádání výstavy v konkrétním termínu musí pořadatel zaslat do 15. srpna předchozího roku sekretariátu ČMKU, případné změny schvaluje Předsednictvo ČMKU. Při koordinaci bude obecně dodržována zásada chráněných termínů mezinárodních a národních výstav na území republiky. Žádost o uspořádání mezinárodních a národních výstav se řídí doplňujícími předpisy ČMKU, která tyto termíny schvaluje.
c) Kalendář výstav bude zveřejněný do 1. ledna. Výstavy pořádané v lednu a v únoru budou zařazeny do Kalendáře kynologických akcí předchozího roku.
d) Za přípravu, zabezpečení, průběh a likvidaci výstavy zodpovídá pořadatel. Pořadatel výstavy (speciální, klubové) je povinen požádat před vydáním propozic ČMKU o souhlas se zadáváním čekatelství šampionátu ČR (CAC, CAJC). Předsednictvo ČMKU určí zda a za jakých podmínek lze čekatelství zadávat.
e) Výstavy jsou finančně zabezpečovány pořadatelem, pokud není předem smluvně stanoveno jinak.
f) Vlastní realizací výstavy pověřuje pořadatel výstavní výbor.

Výstavní řád - čl. 03 - DRUHY VÝSTAV

21. january 2007 at 10:58 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výstavní řád

Článek 3 - Druhy výstav
Podle rozsahu a místa uspořádání se výstavy dělí na:
a) oblastní a krajské
b) klubové (CAC, CAJC)
c) speciální (CAC, CAJC)
d) národní (CAC, CAJC)
e) mezinárodní (CAC, CAJC, CACIB - FCI)
a) Oblastní a krajské výstavy - přístupné pro plemena uvedená v propozicích. Tyto výstavy jsou organizovány podle územního rozdělení republiky. Součástí oblastních a krajských výstav mohou být speciální a klubové výstavy chovatelských klubů.
b) Klubové výstavy: pro plemeno a klub mohou být uspořádány jedním klubem v jednom kalendářním roce 2 klubové výstavy pro plemena sdružená v příslušném chovatelském klubu, se zadáváním titulu CAC a CAJC. Zadávání titulu klubový vítěz viz článek 6, písmeno c) VR ČMKU. Takto pořádané výstavy musí být přístupné pro všechny jedince příslušných plemen, pokud splňují obecně platné podmínky. Pořádání klubových výstav bez zadávání titulů CAC a CAJC toto ustanovení VŘ ČMKU neomezuje.
To znamená: 1x za rok klubová výstava s tituly Klubový vítěz a CAC a CAJC
1x za rok klubová výstava s tituly CAC a CAJC
1x za rok (pro plemeno) speciální výstava s tituly Vítěz SV a CAC a CAJC
c) Speciální výstavy se zadáváním CAC, CAJC a titulem Vítěz speciální výstavy 20.. pro plemeno(a), které spadá do kompetence pořádající (spolupořádající) organizace. Speciální výstava může být současně Klubovou výstavou. Pro jedno plemeno může být v jednom kalendářním roce pořádána pouze jedna speciální výstava.
d) Národní výstavy se zadáváním CAC, CAJC - přístupné pro všechna plemena.
e) Mezinárodní výstavy se zadáváním CAC, CAJC a Čekatelství mezinárodního šampionátu krásy FCI - CACIB (dále jen CACIB) - přístupné pro všechna plemena. Tyto výstavy jsou pořádány pod záštitou FCI a platí pro ně Mezinárodní výstavní řád FCI.

Výstavní řád - čl. 04 - VÝSTAVNÍ TŘÍDY

21. january 2007 at 10:54 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výstavní řád

Článek 4 - Výstavní třídy

a) Pes smí být na jedné výstavě přihlášen jen do jedné třídy.
b) Rozdělení psů do tříd:
1. třída štěňat 3 - 6 měsíců
2. třída dorostu 6 - 9 měsíců
3. třída mladých 9 - 18 měsíců
4. mezitřída 15 - 24 měsíců
5. třída otevřená - od 15-ti měsíců, je přístupná pro všechny psy bez ohledu na vykonané zkoušky a získaná ocenění
6. třída pracovní od - 15-ti měsíců, je na mezinárodních výstavách přístupná pouze pro plemena uvedená v seznamu plemen, která musí pro získání titulu Mezinárodní šampión krásy složit předepsanou zkoušku. Splnění podmínek pro třídu pracovní na MVP musí být doloženo předepsaným certifikátem, platí i pro plemena sk.X. Na ostatních druzích výstav může být třída pracovní otevřena i pro ostatní plemena, kterým se vystavuje tzv. "malý certifikát". Vystavují organizace pověřené ČMKU
7. třída šampiónů od - 15-ti měsíců, je otevírána pouze na mezinárodních výstavách a přístupná psům, kteří získali titul Mezinárodní šampión, nebo šampióna některé ze členských zemí FCI.
8. třída veteránů - od 8 let.
9. mimo konkurenci v této třídě je možné představit psy bez nároku na kvalifikaci a pořadí.
10. třída vítězů - od 15 měsíců, mimo mezinárodních výstav může být otevřena místo třídy šampiónů, přístupná pro psy s uznaným mezinárodním či národním titulem šampióna, titulem národního vítěze a titulem klubového vítěze nebo vítěze speciální výstavy. Uvedené tituly musí být získány v konkurenci dospělých.
S výjimkou mezinárodních výstav mohou být pro plemeno německý ovčák vypsány třídy s jiným členěním, tak jak to odpovídá potřebám chovu.
Pro plemeno německý ovčák jsou vypisovány následující třídy:
- třída dorostu 6 - 12 měsíců
- třída mladých 12 - 18 měsíců
- třída dospívajících 18 - 24 měsíců
- třída pracovní- od 24 měsíců , je podmíněna zkouškou z výkonu
- třída veteránů od 8 let
Některá plemena jsou posuzována odděleně podle zbarvení. Plemena, kterých se členění týká určuje pro Mezinárodní výstavy směrnice FCI, pro ostatní typy výstav směrnice ČMKU.
Počet CACIB pro jednotlivá plemena stanovuje FCI.
Počet CAC a CAJC pro jednotlivá plemena stanovuje řád pro udělování titulu Český šampión a Český Junior šampión.
Pro zařazení do třídy je rozhodující věk psa den před konáním výstavy, ostatní podmínky musí být splněny v den podání přihlášky.
K přihlášce na výstavu musí být přiložena fotokopie průkazu původu hlášeného jedince. V případě, že získané tituly opravňující pro zařazení do třídy šampiónů (vítězů) nebo certifikát o absolvování předepsané zkoušky pro třídu pracovní nejsou řádně doloženy, je pořadatel povinen zařadit psa do třídy otevřené.