Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata ! . . . ( Gene Hill )

Zdravé klouby u psů

19. ledna 2007 v 16:11 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Zdraví
Zdravé klouby u psů
Úloha krmiva ve zdravých kloubech
Majitelé velkých plemen psů a starších psů si jsou vědomi toho, že jejich pes je náchylný k některým běžným kloubním a kosterním problémům. Speciálně připravené krmivo může pomoci podporovat zdraví kloubů a kostí a pomáhat při udržování zdravé chrupavky.
Zvláštní živiny
Přidáváním specifických živin do psího krmiva může pomoci udržovat zdravé klouby.
  • Glukosamin a chondroitin sulfát jsou přírodní složky důležité pro výživu a udržování zdravé kloubní chrupavky. Pomáhají vybudovat silnou chrupavku a podporují lubrikaci kloubů.
  • Optimální hladina vitamínů a minerálů podporuje účinnou tvorbu chrupavky.
Tyto živiny, spolu s upraveným poměrem Omega- 6 a Omega-3 mastných kyselin, jsou součástí krmiv Eukanuba Puppy Large Breed, Adult Large Breed, Light Large Breed, Senior (oba výrobky).
Vyrovnaná hladina tuku
EukanubaAdult Large Breed a krmiva Eukanuba Senior … mají nižší hladinu tuku v porovnáním s dalšími výrobky Eukanuba. Tato krmiva jsou vytvořena k podpoře zdraví velkých plemen psů a starších psů a k pomoci udržení jejich hmotnosti a tím minimalizování zátěže kloubů.
Kontrolovaná hladina tuku může přispět k optimální tělesné hmotnosti, a to znamená menší tlak na citlivé klouby. Kosti jsou tělesnou konstrukcí těla a větší hmotnost přidaná na tuto konstrukci zvyšují zátěž kloubů. Snížená hladina tuku pomáhá udržovat správnou hmotnost psa a tím se předchází zvýšenému tlaku na klouby.
Zdroj : Eukanuba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pečujete o svého miláčka ?

ANO 91.1% (1235)
NE 8.9% (120)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.