Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata ! . . . ( Gene Hill )

Světová výstava v Polsku - kompletní výsledky Golden Retriever – feny

20. ledna 2007 v 9:34 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Suki - Bitches
Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Elisabeth Rhodin
16113 Marybel ALMA GITANA, Maria Del Mar Viggianiello, Włochy - wyb. obiecujący/very promising, lok. 3
16114 ART OF PASSION Raynox, . Gutmann C., S.K., Niemcy - wyb. obiecujący/very promising, lok. 4
16115 AURA znad Kaszubskiego Morza, Anna Mickiewicz - obiecujący/promising
16116 BENEDICTINE Vetcare Bohemia, Iva Marikova, Czechy - wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
16117 Hoiker's BLAZE FOR GERASS, . Hoiker V., Monte G., Słowenia - obiecujący/promising
16118 DEWMIST STAR OF THE BLUE HOPE, Sandor Kozak, Węgry - wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
16119 Nativegold DIAMOND FOREVER TO RIA VELA, . Gusso P., Lopez A., Hiszpania - wyb. obiecujący/very promising
16120 Dikaya Staya EDNA, P. Gaydarzhi, Ukraina
16121 LADY LAVAZZA HERKUS, Liidia Valge, Estonia - obiecujący/promising
16122 Golden Mountain Spring's LOOK AT ME, Brigitta Klein, Węgry - obiecujący/promising
16123 Pinkerly PRIDE AND PREJUDICE, Valentina Pinkerly-Zanini, Włochy - wyb. obiecujący/very promising
16124 TITANIJA Selené, Vilius Eidukevićius, Litwa - obiecujący/promising
16125 URSULLA Solea Land, Maja Samokovlija, Serbia
Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Elisabeth Rhodin
16126 A GOOD WOMAN del Piccolo Agrifoglio, Piccolo Agrifoglio, Włochy - b. dobra/very good
16127 A'BRISA du Domainedes Rives de L'erdre, Leandro Costumero Ramirez, Hiszpania - doskonała/excellent
16128 Slav Trophy ACUTE SATISFACTION, Tatiana Osokina, Rosja - doskonała/excellent
16129 Dream Max AMY DIAMOND, Svend Aage Nielsen, Dania - doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
16130 ANGUA of Anavy, Eva Sikova, Słowacja - doskonała/excellent, lok. 3
16131 AVIANA QUEEN BY Sakura, . Strepetkaite D.Balciauskyte A., Litwa - doskonała/excellent
16132 BCN SPANISH LEADER Ducado de Espinosa, C. Gutmann, Niemcy - b. dobra/very good
16133 Lad Unity BLONDESS QUEEN, E. Litnarovich, Ukraina - b. dobra/very good
16134 BONNIE znad Kaszubskiego Morza, Angelika Zieleniecka
16135 BRUNA Tena Retfala Mursa, Mirela Bartanic, Chorwacja - doskonała/excellent
16136 COCO CHANEL Kukkola, Valerio Solleciti, Włochy - doskonała/excellent
16137 COLLECTION BUTTERFLY z Kostrowego Grodu, Katarzyna, Robert Kempka - b. dobra/very good
16138 Della Fiumana's CREME DELE CREME, Piccolo Agrifoglio, Włochy - doskonała/excellent
16139 CUM CHARIS AGLAJA Adsum (FCI), Krystyna Bajorek - dobra/good
16140 DEMETER z Doliny Jezierzycy, Jacek Kołodziej - doskonała/excellent
16141 DURANTE VITA Adsum, Małgorzata Majdczak - b. dobra/very good
16142 ENJOYME van de Heeserbergen, M.J.C. Blaey-Mank, Holandia - doskonała/excellent
16143 ESENSJA z Sarniej Góry, Katarzyna Bełzowska - doskonała/excellent
16144 GERONA, O.M. Saliy, Ukraina - b. dobra/very good
16145 Ramchaine GREEN GLITTER, H. B. Van Maren, Holandia - doskonała/excellent
16146 HEXA Salto del Angell, Sylvia Szeliga - b. dobra/very good
16147 INDIANA Gwiazda Dawida, Ireneusz Stylec - b. dobra/very good
16148 Wild on the Water JACARDA, . Ingenhoff N., Stepchenkov Y., Niemcy
16149 KYLIE Marakita, Agnieszka Nawrocka
16150 Armald LADY DIANA DE PUATIE, A. Dumnov, Rosja - doskonała/excellent
16151 Gáláns NOSZTALGIA, Péter Juhász, Węgry - doskonała/excellent
16152 ONLY YOU of Sweet Passion, Claudio, Laurence Avola, Szwajcaria - dobra/good
16153 POEZJA Golden Gaj, Ewa Magaj - b. dobra/very good
16154 Rozebottel's PRISCILLA, . V. Gemert K., Terwel S., Holandia
16155 RINGTONE v.d. Beerse Hoeve, M. P. Gerritsen, Holandia - doskonała/excellent
16156 RUBY BLUE Kwintesencja (FCI), Danuta Pilarczyk-Piłat
16157 Terra Antyda SANI HAPPY, Mairi Siimon, Estonia - doskonała/excellent, lok. 4
16158 SARA Saphire, Małgorzata Juniak - b. dobra/very good
16159 Dewmist SERENDICA, Eszter Bardossy, Węgry - doskonała/excellent
16160 Infinity Jambo-Ree SUMMER SUN AND SEA, Katia Rizzo, Włochy - doskonała/excellent
16161 Chess Sopretty SUNBEAM, Monika Mark, Estonia - doskonała/excellent
16162 TERIJA REDRUD PALOMINO, Sandra Kaléja, Łotwa - dobra/good
16163 TESLA Gold Park, Krzysztof Witkowski - b. dobra/very good
16164 Nenuoramos TOSCANA, Jurata Andrijauskiene, Litwa - doskonała/excellent
16165 Infinity Jambo-Ree VICTORIA TOWEL GARDEN, Danilo Palumbo, Włochy - doskonała/excellent, lok. 2
16166 VICTORIA'S SECRET ROYAL FLASH, Victoria Borisenko, Ukraina - doskonała/excellent
16167 Inassica`s WATER PRIMULA, . Klinberg G.-B., Grasselli B., Węgry - doskonała/excellent
16168 Lad Unity WOMAN DREAM, N. Veretennikova, Rosja
16169 YANTE Adekatos, Tomasz Sławik - b. dobra/very good
Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Moa Persson
16170 AISHA z Morwowej Krainy, Ewa Kaczmarek - doskonała/excellent
16171 Sunnyfields ALL THAT MAGIC, Judit Beke, Węgry - doskonała/excellent, lok. 3
16172 Balatoni Arany AMIRA, Svetlana Andric, Serbia - b. dobra/very good
16173 Ashbury ART OF LOVE, Cathy, Gerard Sonntag, Francja - doskonała/excellent, lok. 2
16174 AURY Ey Ketty, Jarka Tonova, Czechy - doskonała/excellent
16175 BABY DOLL Dalkowska Morena, Magdalena Kozicka - dobra/good
16176 Prima BEL-ESPIRIT, Magdalena Kalwajtys
16177 BERA Banador, Małgorzata Kotecka
16178 BIANKA znad Kaszubskiego Morza, Wojciech Eichmann - b. dobra/very good
16179 BYELKA, Wiesława Andrzejczak - b. dobra/very good
16180 CAFE AU LAIT Oskaras, . Pileckyte S., Mikolaitiene J., Litwa - doskonała/excellent
16181 CHIARA Zimny Nosek, Marlena Kolenda - b. dobra/very good
16182 DAKOTA Green Street, Marzena Panek-Mamok
16183 DEFA Markowski, Monika Borowiec - b. dobra/very good
16184 DESNA Green Street, Dzierżysław Dzik - doskonała/excellent
16185 Goldenamico DORA, Katarzyna Kikiewicz - doskonała/excellent
16186 DUNEHILLS MISS GIGI AT TERRA ANTYDA, Mairi Siimon, Estonia - doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
16187 Dietinger's ECSTASY OF GOLD, Laura Dietinger, Włochy
16188 Wild on the Water FANTASY, . Ingenhoff N., Stepchenkov Y., Niemcy - b. dobra/very good
16189 Lavender's Generation FLASHLIGHT STARDUST, Markus Steinecker, Niemcy - doskonała/excellent
16190 IONA IOLEEN Perfekt Partner (FCI), . Wąsik W., Eysymontt D. - b. dobra/very good
16191 JAGODA z Reksiowej Komajdówki, Jerzy Kamiński - b. dobra/very good
16192 Pinkerly LADY CHATTERLY, Valentina Pinkerly-Zanini, Włochy - doskonała/excellent
16193 Serendipity MAKE MY DAY, Elena Ushan, Ukraina - doskonała/excellent, lok. 3
16194 MILKSHAKE v.d. Beerse Hoeve, M. P. Gerritsen, Holandia
16195 Pinkerly MRS. DOUBTFIRE, Valentina Pinkerly-Zanini, Włochy - doskonała/excellent, lok. 4
16196 Moondust OPHELIA, H. B. Van Maren, Holandia - doskonała/excellent
16197 SANTA BARBARA Krym-Orlan, O.V. Polevaya, Ukraina
16198 Lovesound SPRING BREEZE, Liidia Valge, Estonia - doskonała/excellent
16199 Nenuoramos (LKD) SUMMER SUNSHINE, Simonas Minkevicius, Litwa - doskonała/excellent
16200 Smolib TSVETIK SEMITSVETIK, A. Gorohov, Rosja - dobra/good
16201 Oligarchia (FCI) U ARE JOSEPHINE, Ivana Lech - b. dobra/very good
16202 VANINA du Bois de la Rayere, Alexandra Grouazel, Francja - doskonała/excellent
16203 VERSACE du Bois de la Rayere, Bruno Facq, Francja - doskonała/excellent
16204 XENA Dżemojady, Dominik Mibenge Amani - dobra/good
16205 YOKO Złotolandia, Julita Bielska - b. dobra/very good
Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Moa Persson
16206 AIREEN Brdské Zlato, Libuse Storkova, Czechy
16207 ALGIDA z Gangu Goldena, B., Z. Żyłka - doskonała/excellent
16208 ANDY od Jeleni Stopy, Jana Hnizdilova, Czechy - b. dobra/very good
16209 APASZKA Sonamor, Nina Kowalska - dobra/good
16210 ARCTIC SKY Brdské Zlato, Milena Blahakova, Czechy
16211 ARISTEA z Boticskych Meandru, . Tikalovi Z. T., Jandova M., Czechy - dyskwalifikująca/disqualified
16212 ARLETT z Boticskych Meandru, Jan, Alena Fleglovi, Czechy - doskonała/excellent
16213 AVANTY z Gangu Goldena, Przemysław Kasiński - b. dobra/very good
16214 AWOJKA ze Stokrotkowych Łąk, Hanna Fajnas - dobra/good
16215 Lavender`s Generation BEADY ROSE, Margit Urbanski, Niemcy
16216 BERTA Loyal Gold, Radosław Pilecki
16217 BETELGEIZE ORIONO ZVAIGŹDE Selene, Inga Valeikene, Litwa - doskonała/excellent
16218 BRYZA z Rybackiej Osady, Kamila Sulik
16219 BULLET THE BLUE SKY Golden Biscuit, Iwona Markiewicz - doskonała/excellent
16220 CATKIN MAGIC Is Friendly, Ivana Halabalova, Czechy - b. dobra/very good
16221 Goldenamico CAYENNE, Ireneusz Stylec - doskonała/excellent
16222 DADA z Góralskich Włości, Małgorzata Rząd - doskonała/excellent
16223 DAISY Adler, Jadwiga Durczak - b. dobra/very good
16224 DONNA Polaris, Joanna Palmowska
16225 Shamrock DUCHESS OF SHANGRI-LA, Eszter Bardossy, Węgry - b. dobra/very good
16226 Dedykacja ESPECIALLY FOR YOU, Łukasz Czembor - b. dobra/very good
16227 FELICJA Jeanton, Roman Galanek - doskonała/excellent
16228 FERA Euro Plus, Małgorzata Wierucka - dobra/good
16229 FILO Belidor, Monika Król
16230 GRATKA Dobre Fluidy, Ewa Andrzejewska - dobra/good
16231 GUTTA Herkus, D. Kvedaras, Litwa - doskonała/excellent, lok. 3
16232 Crossview HIGHLAND CREAM, Yvette De Vries, Holandia - b. dobra/very good
16233 ITAKA Gorzowska Panorama, Marlena Pręgowska - b. dobra/very good
16234 Heinemosens JACQUELINE, Laila Pedersen, Dania
16235 JAMAJKA Banda Midasa, Halina Bobek - dobra/good
16236 Galans KABALA, Zoltan Mihalski, Węgry - doskonała/excellent
16237 KENSINGTON'S PALACE of Baltic Lane, Herta Rudolph, Niemcy
16238 Pinkerly KUALA LUMPUR, Valentina Pinkerly-Zanini, Włochy - doskonała/excellent
16239 KUKKOLA REWIND for Highlander, Tenuta Degli Highlanders, Włochy
16240 LINDA Honey Eve's, Danilo Palumbo, Włochy - doskonała/excellent
16241 Complement LORETTA, Artur Ogulewicz - b. dobra/very good
16242 Infinity Jambo-Ree LOVE AFFAIRE, Katia Rizzo, Włochy - doskonała/excellent
16243 LOVELY RUS DAY FRESH FLOWER, E. Shamin, Rosja - doskonała/excellent
16244 MELISA z Karczewskich Szuwarów, Ewa Kaczmarek - dobra/good
16245 NIJA Gordius, Wioletta Wąsik
16246 NOISETTE, Simonnet, Francja
16247 PACIFIC OCEAN Double Duty's, C. Vogels, Holandia - doskonała/excellent
16248 PALOMA PICASSO Casidi, Agnieszka Różańska
16249 PASSA Ro-Da, Katarzyna Głębocka - dobra/good
16250 Gembaek's PURE MUSIC, Conni Pallesen, Dania - doskonała/excellent
16251 Fiveshill RAINDANCER, Ans, John Kuijpers, Holandia - doskonała/excellent
16252 SAKSIS AMICA MANU v.d. Kraay Heide, Joke, Giel V. Gemert, Holandia - doskonała/excellent, lok. 4
16253 SAMER z Kasinej Sfory, Maria Kamieńska-Nowaczyk - b. dobra/very good
16254 Dewmist SANDARELLA, Henrick Fryckstrand, Szwecja - doskonała/excellent
16255 Sequins SEQUIDILLA, C.Th.J.M. Knippenborg, Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
16256 Heinemosens SIKU CINDERELLA, Laila Pedersen, Dania - doskonała/excellent
16257 Swanavly SILVER JOY, Gligor Antonius, Rumunia - doskonała/excellent
16258 SIMSALABIM van Flolain, Werner A. Werner-Scholten W.M.,Werner D., Holandia - doskonała/excellent
16259 Daily Rays SNOW FLAKE, Helena Varjamo, Finlandia - doskonała/excellent
16260 TEA Arsinoe, Janusz Nowakowski - b. dobra/very good
16261 TEVITA DE KALVARIE BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Artur Wilczyński
16262 TRES JOLIE Oligarchia, D. Kvedaras, Litwa
16263 Ashbury VELVET KISS, Jacob Doris, Niemcy - doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
16264 VERY IRRESTIBLE du Bois de la Rayere, Bruno Facq, Francja
16265 VIRGIN du Bois de la Rayere, Alexandra Grouazel, Francja
16266 VODKA SUNRISE Cheek to Cheek, Piotr Tram
16267 Tramin WATERFALL OF MUSIC, A. Davidov, Rosja - doskonała/excellent
16268 Tramin WITH LOVE TO BARCELONA, Lyubov Chernopolskaya, Kazachstan - doskonała/excellent
16269 Nenuramos YELLOW JAMAIKA, Sonata Petraitiene, Litwa
Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Elisabeth Rhodin
16270 Hoiker's ABRACADABRA, . Hoiker V., Bodanec S., Słowenia - doskonała/excellent
16271 AMBERGOLD DZHI KEY BEST BELOWED, E. Boychenko, Rosja - doskonała/excellent
16272 Tramin APPLE JUICE, Elena Ushan, Ukraina - doskonała/excellent, lok. 2
16273 Hoiker's ART OF LOVE, Magdalena Piskova, Słowacja - doskonała/excellent
16274 BARBIE Gamireal, Lenka Taubrova, Czechy - doskonała/excellent
16275 Terra Antyda Sani BECKY, Siimon Mairi, Estonia - doskonała/excellent, lok. 3
16276 BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto, Ewa Ptaszyńska
16277 BRIGITTE OF Dream Team, Martina Jirásková, Czechy - doskonała/excellent
16278 CARMEN Korem, Ewa Magaj - b. dobra/very good
16279 CHOCOLATE KISS DI Santolina, . Strepetkaite D.Balciauskyte A., Litwa - doskonała/excellent
16280 DEBORAH The Dream Team, Radka Stencelova, Czechy
16281 DESIDERIO DI MARIBEL del Chiaro di Luna, Maria Del Mar Viggianiello, Włochy - doskonała/excellent
16282 ESTEE the Dream Team, Iva Marikova, Czechy - b. dobra/very good
16283 Delibe's GOLDEN MARIAN, Libuse Storkova, Czechy
16284 INDIANA'S MERCEDES of Baltic Lane, Herta Rudolph, Niemcy
16285 MILKA Złotolandia, Krystyna Bajorek - b. dobra/very good
16286 NANCY Dżemojady, Justyna, Piotr Luboń
16287 Sasquehanna RYMOWANKA, Paweł, Beata Przybylscy - doskonała/excellent, lok. 4
16288 ZAIRA Bri-Col Black and White, Lenka Taubrova, Czechy - b. dobra/very good
16289 Cheer's ZARA, Kristina Remesova, Słowacja
Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andras Korózs
16290 AMELIA z Kostrowego Grodu, Agata Czarnecka - doskonała/excellent
16291 ANETKA Tuskulum, Aneta Tyl - b. dobra/very good
16292 AVANTI Zimny Nosek, Halina Bortnowska-Dziewiecka - b. dobra/very good
16293 BACCARA Złote Marzenie, Edyta Staszek - b. dobra/very good
16294 Pinkerly BARBARELLA, Valentina Pinkerly-Zanini, Włochy - doskonała/excellent
16295 Dietinger's BUTTERFLY KISS, Laura Dietinger, Włochy
16296 CATE van`t Canisvliet, Dario Santy, Belgia
16297 CATHY od Hradu Veveri, Zuzana Tikalova, Czechy - doskonała/excellent
16298 CRISSCROSS v.d. Beerse Hoeve, M. P. Gerritsen, Holandia - doskonała/excellent
16299 DARCY THE Dream Team, Martina Jirásková, Czechy
16300 DIKAYA STAYA Dolores, M. Novikova, Ukraina
16301 GOLDWINA Litus, Barbara Blacharska - doskonała/excellent
16302 Prima GRANADA, Agnieszka Zacharzewska - doskonała/excellent
16303 Galans HOT LOVE, Viktor Hoiker, Słowenia - doskonała/excellent
16304 KATHLEEN JOSEPHINE Staszel, Tomasz Żmijewski - b. dobra/very good
16305 KERTIS, Victoria Borisenko, Ukraina - b. dobra/very good
16306 Gáláns KURÁZSI SISSY, Péter Juhász, Węgry - doskonała/excellent
16307 MICHELLE PFEIFFER Modny Drobiazg, Bolesław Rudziński - doskonała/excellent
16308 Karvin RING RING, Minna Varonen, Finlandia - doskonała/excellent
16309 Dewmist SHAQUILLE, Henrick Fryckstrand, Szwecja - doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
16310 Stenveyz SHOW MUST GO ON, T. Sverchkova, Ukraina - b. dobra/very good
16311 SINGING IN THE RAIN du Bois de la Rayere, Martine Vesly, Francja
16312 Dewmist STARCADIA, Henrick Fryckstrand, Szwecja
16313 Daily Rays SUN SHINE, Frederic Laville, Francja - doskonała/excellent
16314 Sequins SYCAMORE, C.Th.J.M. Knippenborg, Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
16315 TAURA Lorwet, Natalia Maliszewska - b. dobra/very good
16316 Kevesh TRAMINER, V. Plinskiy, Ukraina - doskonała/excellent
16317 UVEE des Vives, A. M. Szydłowska - doskonała/excellent
16318 VELVET BLUE Kwintesencja (FCI), Danuta Pilarczyk-Piłat
16319 VIOLINA GRAZIOSA du Bois de la Rayere, Marie-Laurence Theil-Delahaye, Francja - doskonała/excellent, lok. 4
Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andras Korózs
16320 AGAPEMA Norsken, Aleksandra Ludwikowska - doskonała/excellent, lok. 3
16321 AXELA z Zagłębia, . Stelmach, Sławik - doskonała/excellent
16322 GLORIS Cerasus, Beata Drozdowska - b. dobra/very good
16323 KASHMIR Oligarchia, . Strepetkaite D.Balciauskyte A., Litwa - doskonała/excellent, lok. 1
16324 MAGNIFICENT from the Golden Future, . Werner-Scholten W.M.,Werner A., Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
16325 ON MY MIND Oligarchia (FCI), Danuta Pilarczyk-Piłat - doskonała/excellent
16326 QUINTESSENCE Complement, Kamila Sulik - doskonała/excellen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám plemeno GOLDEN RETRIEVERA ?

ANO A MOC 69.2% (2022)
ANO 6.5% (191)
SNAD ANO, ALE... 4.2% (122)
NEVÍM 3.9% (114)
NE 4.3% (127)
NE, MÁM JINÉ PLEMENO PSA 6.8% (200)
NE, NEMÁM RÁD PSY 4.9% (144)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.