Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata ! . . . ( Gene Hill )

Světová výstava v Polsku - kompletní výsledky Golden Retriever – psi

21. ledna 2007 v 15:38 | zlaty.retriever@seznam.cz |  Výsledky z výstav
Psy - Dogs
Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran
15941 ASSAM PORTO You Are so Beautiful, . Pawłowska D., Mróz J. - wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
15942 BENDŻI Megplatinum, Anna Gabryś - obiecujący/promising
15943 CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada, Joanna Szymczyńska - wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
15944 Tramin DISCOVERY, O. Firsova, Ukraina - wyb. obiecujący/very promising, lok. 3
15945 MALIBU BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Anna Kalinowska - obiecujący/promising
Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran
15946 AKIM Adekatos, Tomasz Sławik - doskonała/excellent, lok. 3
15947 ALI EY KETTY, Veronika Balasova, Czechy - b. dobra/very good
15948 Primrose's Dream AMAZING LAD, Ekaterina Kubatkina, Rosja - b. dobra/very good
15949 AMBERGOLD DZHI KEY KEEP COOL, V. Sokolov, Rosja - doskonała/excellent
15950 ARAGORN of Anavy, Martina Spackova, Czechy - doskonała/excellent
15951 ARES GOLDEN STORM, Tamara Barankova, Słowacja - doskonała/excellent
15952 ARNY z Kvasinskych Stráni, Ewa Szeligowska
15953 BENGAL Gordius, Monika Pączkowska - doskonała/excellent
15954 DANCER BARBE BY BLUE MOON Białe Złoto, Dorota Pietrusiewicz - doskonała/excellent
15955 DJAUS z Doliny Jezierzycy, Joanna Podniesińska - doskonała/excellent
15956 Eyop's EARLY RISE, Jacob Doris, Niemcy - doskonała/excellent
15957 ECHO z Sarniej Góry, Małgorzata Kozłowska - b. dobra/very good
15958 EXQUISITE the Dream Team, . Sustova M., Remesova K., Czechy - doskonała/excellent
15959 Marybel FASHION GUY, Maria Del Mar Viggianiello, Włochy - doskonała/excellent
15960 Infinity Jambo-Ree FATAL TAIL, Katia Rizzo, Włochy - doskonała/excellent
15961 FUKS Patos, Joanna Sołtan - b. dobra/very good
15962 Lavender`s Generation GEMSTONE QUEST, . Urbanski M., Krebs S., Niemcy - b. dobra/very good
15963 IDEFIX Gwiazda Dawida, Marcin Chrząstek - doskonała/excellent
15964 LOTUS Giordani de Paris, Patrycja Malicka - b. dobra/very good
15965 M.C. of Palmhill LUCKY LUKE, Chr., M. Weber-Zaroliagis, Grecja
15966 Buttery Milk MAYDAY, Dorota Wrzosek-Redosz - b. dobra/very good
15967 Chaveni's REAL PASSION, Conni Pallesen, Dania - doskonała/excellent
15968 ROBIN Drużyna Marzeń, Paweł Snadny - b. dobra/very good
15969 Dewmist SERVANTES, Kathy Braeckman, Belgia - doskonała/excellent
15970 Zhemchuzhina Dubny SHANTIL, Karpas, Rosja - doskonała/excellent
15971 Sansibiliti SOLO SUERTE, N. Frolova, Ukraina - doskonała/excellent
15972 Silversign SWINGIN'WITH STYLE, Ans, John Kuijpers, Holandia - doskonała/excellent
15973 T.LEXUS Gold Park, Maciej Zwierski - dobra/good
15974 THE BEST Goldi, Beata Kulikowska - doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
15975 TONITTO Nenuoramos, Sonata Petraitiene, Litwa - doskonała/excellent
15976 Karvin TROPICAL MAMBO, Eszter Kazinczy, Węgry - doskonała/excellent
15977 UTRILLO Oligarchia, C. Gutmann, Niemcy - doskonała/excellent
15978 WEZYR Hamamelis, Adam Rewers - b. dobra/very good
15979 Altindan XYLOMANCER, . Pastusiak K., Eysymontt D. - doskonała/excellent
20880 ARTIC LIGHT du Pays de Bohemie, Casper Th. J.M. Knippenborg, Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński
15980 AJAKS Morski Lazur, Grażyna Czajkowska - doskonała/excellent
15981 Ashbury ANGEL HEART, Cathy, Gerard Sonntag, Francja - doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
15982 ARMAND Bursztynowe Marzenie, Anna Gabryś - b. dobra/very good
15983 BARNUM of the Hellacious Acres, H. B. Van Maren, Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
15984 Prima BIRBANT, Tomasz Sławik - doskonała/excellent
15985 CARRICK de Parmen Auriu, Svetlana Andric, Serbia - b. dobra/very good
15986 Primrose's DREAM AMADEUS, C. Selbers, Włochy - doskonała/excellent
15987 DREYCO Green Street, Maciej Mitas - doskonała/excellent
15988 Complement EUROPEJCZYK, Anna Hierowska - b. dobra/very good
15989 FAIRY JACK is Friendly, . Banu M., Ionescu A., Rumunia - doskonała/excellent
15990 FANCY DANCER Lavender`s Generation, . Urbanski M., Stenzel S., Niemcy - doskonała/excellent
15991 Lexus GREY ERL, S. Ivanukov, Rosja - doskonała/excellent
15992 Xanthos HANSARD, Gligor Antonius, Rumunia
15993 IGLESIAS GOLDEN BLUEZ Armald, E. Efzemov, Rosja - b. dobra/very good
15994 JANTAR Pasada, Maria Pacyńska - doskonała/excellent
15995 KAJKO ze Złotej Watahy, Grzegorz Korzeń - doskonała/excellent
15996 KAPITAL IZ STOLITSY URALA, A. E. Sitnikovy, Rosja - doskonała/excellent
15997 LONGO z Bractwa Aurelii, Marta Stodolna - b. dobra/very good
15998 Pinkerly LORD FAUNTLEROY, . Zanini A., Tappia J., Włochy - doskonała/excellent
15999 MATADOR v.d. Beerse Hoeve, M. P. Gerritsen, Holandia - doskonała/excellent, lok. 3
16000 Ritzilyn MATCH POINT, Jeanette Filskov, Dania - doskonała/excellent
16001 NOBEL Banda Midasa, Alicja Majewska - dobra/good
16002 Moondust OLYMPUS, F. Smink, Holandia - doskonała/excellent, lok. 4
16003 Moondust OSTI O'SHEA, . Stelmach, Sławik - doskonała/excellent
16004 PARYS CASIO BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, . Ciecierski N., Nartowska M.
16005 POKER Złoty Kanion, Marcin Rosiński - doskonała/excellent
16006 Cheer's SUPERBALANCED, Kristina Remesova, Słowacja - doskonała/excellent
16007 TINTORETTO Oligarchia, Liidia Valge, Estonia - doskonała/excellent
16008 TOFFI Goldi, Marta Ostrowska - b. dobra/very good
Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński
16009 ABIDE by Danako, . Stelmach, Sławik - doskonała/excellent
16010 ANATOL z Dziada Pradziada, Violetta Dziubin - doskonała/excellent
16011 Goldenworld ASHBURY VENETIAN SPIRIT, Danilo Palumbo, Włochy - doskonała/excellent
16012 ATOS Kintana, Bogdan Doliński - b. dobra/very good
16013 BARTEK of Zara's Palace, Johan Oers, Belgia - doskonała/excellent
16014 BONETTI Złoto Marty, Magdalena Pawlak - b. dobra/very good
16015 BRUDER Cosmic, Arkadiusz Śródecki - b. dobra/very good
16016 Chrisper CAPTAIN CORELLI, M.J.C. Blaey-Mank, Holandia - doskonała/excellent
16017 Daily Rays CATCH THE WIND, Cathy, Gerard Sonntag, Francja - doskonała/excellent
16018 CENT GOLDI z Farmy Molosów, Irena Ewa Rynkiewicz - b. dobra/very good
16019 Tramin CHOICE OF GODS, A. Moyseenko, Ukraina - doskonała/excellent
16020 Xanthos CONQUISTADOR, Jeanette Filskov, Dania - doskonała/excellent
16021 Gunhills DANCING DEXTER, R.J. Driessen, Holandia - doskonała/excellent, lok. 2
16022 Ambergold Dzhi Key DANIEL DEFOE, Agnieszka Łukaszczyk - b. dobra/very good
16023 DRAKKAR NOIR from the Golden Future, . Werner-Scholten W.M, v.d. Berg, Holandia - doskonała/excellent
16024 FRODO del Piccolo Agrifoglio, Piccolo Agrifoglio, Włochy - doskonała/excellent
16025 Complement GORAN, Iwona Szabelska - b. dobra/very good
16026 GOTI Czar Kasi, Bożena Moczulska
16027 Karvin INSIDE EDITION, . Simola S., Karves H., Finlandia - doskonała/excellent
16028 KING BOY Solea Land, Maja Samokovlija, Serbia
16029 KOZZMOZZ v.d. Beerse Hoeve, M. P. Gerritsen, Holandia - doskonała/excellent, lok. 4
16030 ŁĄCZNIK Gordius, Izabella Zaleska-Galanter - b. dobra/very good
16031 MAD MAX Pasada, Katarzyna Gas - doskonała/excellent
16032 Galans MARCIPAN, Agata Czarnecka - doskonała/excellent
16033 Moondust MASTERPIECE, F. Smink, Holandia - doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
16034 MISTER BEAN I Call Your Name, Liesbeth Berkhout, Holandia - doskonała/excellent
16035 MUMIN Pogłaskaj, Andrzej Batkowski - b. dobra/very good
16036 NEO z Wiśniowej Krainy, Bożena Paszkiewicz-Bożek - b. dobra/very good
16037 Kapitan Szczęśliwy Słoń NERO, Dariusz Madej
16038 Stonedale RAINBOW'S END, Dora Domac, Chorwacja - doskonała/excellent
16039 RODRIGUEZ Rozbrykana Ferajna, Ewa McCrea - b. dobra/very good
16040 Dewmist SABLEFELLA, Eva Hubikova, Czechy - doskonała/excellent
16041 Dewmist SANDALWOOD, Manuela Schafer, Niemcy - b. dobra/very good
16042 SANDS ROCHE TIME, Tenuta Degli Highlanders, Włochy
16043 Dewmist SATELLITE, Ans, John Kuijpers, Holandia - doskonała/excellent, lok. 3
16044 Kovesh TAYLORS GOLDEN REY, O. Bilyk, Ukraina - b. dobra/very good
16045 Camrose TIME FOR TIFFIN, Tamara Kristo, Serbia i Czarnogóra
16046 UP AND GO du Doamine des Rives del Erdre, Martine Vesly, Francja
16047 Fourwind Cottage YELLOW STONE, Eva-Maria Landfester, Niemcy - doskonała/excellent
Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Enrique Mate Duran
16048 Hoiker's A ROUND THE CLOCK, . Hoiker V., Premk L., Słowenia - doskonała/excellent
16049 Complement ALFRED, Anna Wysocka - b. dobra/very good
16050 ATREY Evidog, Eva Sikova, Słowacja - doskonała/excellent, lok. 3
16051 BLUE aus dem Syrdall, Aloyse Wagner, Luksemburg
16052 BRUCE of Dream Team, Marie Sustova, Czechy - doskonała/excellent, lok. 4
16053 Guldfynd`s CAREFUL CASILLAS, Heili Einasto, Estonia - doskonała/excellent
16054 CARLOS z Zagłębia, Agnieszka Tulej - doskonała/excellent
16055 CHESS SOPRETTY AVALANCHE, Liidia Valge, Estonia - doskonała/excellent
16056 DEWMIST SILK SCREEN, Sandor Kozak, Węgry - doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
16057 EDI Belidor, Hanna Zyziak - b. dobra/very good
16058 ERNY od Hradu Veveri, Josef Stransky, Czechy - doskonała/excellent
16059 FORTUNE TELLER Golden Erinor, Marta Embertova, Czechy - b. dobra/very good
16060 FUNT Gordius, Dorota Eysymontt - doskonała/excellent
16061 GERALT z Zagłębia, Karolina Pastusiak - doskonała/excellent
16062 Ritzilyn JIMMY MAC, . Stenvall M., Karves H., Finlandia - doskonała/excellent
16063 NAR Novi Dvori Legend, Ana Musulin, Chorwacja - doskonała/excellent
16064 ORAN z Javorickych Kopcu, Iva Marikova, Czechy - doskonała/excellent
16065 Zenana`s QUASIMODO, Gligor Antonius, Rumunia - doskonała/excellent
16066 ROBIN HOOD OF Glen Sheallag, Elena Ushan, Ukraina - doskonała/excellent
16067 Ashbury TOUCH THE SKY, Milena Blahakova, Czechy
16068 WATTERLOO MISANTOS, . Misek P., Miskova P., Czechy - doskonała/excellent
16069 de Anrit YANKO, I. Rodina, Rosja - doskonała/excellent, lok. 2
Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Andras Korózs
16070 Tramin ABLE MICHAEL, Vadim Radchenko, Rosja - doskonała/excellent
16071 AGENT Lorwet, Marta Michalus - b. dobra/very good
16072 AJAKS iz Sosnovogo Gora, Rumen Kuzmanov, Bułgaria - b. dobra/very good
16073 Golden Rose-Bay`s AMBASSADOR, Camiel, Brigitte Braeckman-Bracke, Belgia - doskonała/excellent
16074 AMBERGOLD DZHI KEY ADMIRABLE AMULETTE, I. Sokolova, Rosja
16075 Xanthos APPLE JACK, M. P. Gerritsen, Holandia - doskonała/excellent
16076 ARNY, T.M. Zadorozhnaya, Ukraina - b. dobra/very good
16077 BARBO Scandinavia Finland, Katarzyna, Robert Kempka - doskonała/excellent
16078 Ritzilyn BLUES BROTHER, Monika Mark, Estonia - doskonała/excellent
16079 BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów, Beata Drozdowska - b. dobra/very good
16080 Dietinger's CARELESS WHISPERS, Laura Dietinger, Włochy
16081 DAF Novi Dvori Legend, Lana Levai, Chorwacja - b. dobra/very good
16082 DAMIAN DARK, S. Shteinepreis, Rosja - doskonała/excellent
16083 EBRO Marakita, Agata Ornat-Kurowska - doskonała/excellent
16084 EUCALYPTUS Herkus, Inge, Meelis Vollmer, Estonia - doskonała/excellent
16085 FANFAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów, Michał Kalet - b. dobra/very good
16086 FERETTO Golden Top, Aleksandra Ciachorowska - doskonała/excellent
16087 Marybel GAMBLE IN A TRIS, Maria Del Mar Viggianiello, Włochy - doskonała/excellent
16088 HIT Dżemojady, Rita Pieczewska - b. dobra/very good
16089 Complement IRONIC, Katarzyna Sidor - b. dobra/very good
16090 Gáláns KARNEVÁL SHUMO, Péter Juhász, Węgry - doskonała/excellent, lok. 2
16091 LAD UNITY ICE ANGEL, P. Snegur-Grabovskaya, Ukraina - doskonała/excellent
16092 Moondust LEGENDARY SNOWFLAKE, Dzierżysław Dzik - doskonała/excellent
16093 LUCKY MAN de Ria Vela, . Gusso P.,Lopez A.,Infantes P., Hiszpania - doskonała/excellent
16094 MARANELLO de Liburnea Croatica, Dora Domac, Chorwacja - doskonała/excellent
16095 NOBEL Ungaro, Joanna Palmowska
16096 Karvin RAINMAN, Sari Simola, Finlandia - doskonała/excellent
16097 Complement ROMANTYK, Jerzy Rudnicki - doskonała/excellent
16098 Sequins SHAMROCK, C.Th.J.M. Knippenborg, Holandia - doskonała/excellent, lok. 3
16099 SHOGUN Pasada, Fabian Grynda - doskonała/excellent
16100 Dewmist SILKVENTURE, . Eklund K., Fryckstrand H., Szwecja - doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
16101 Falleur's SINGAPORE, C. Gutmann, Niemcy - doskonała/excellent
16102 SONGOKAN Basileus, Dariusz Mroziewicz - doskonała/excellent
16103 SORGHO des Berberis, Frederic Laville, Francja - doskonała/excellent
16104 Erdoskerti SZULTAN, Judit Beke, Węgry - doskonała/excellent
16105 TARAM du Bois de la Rayere, Alexandra Grouazel, Francja - doskonała/excellent
16106 Fiddle de Dees TIGER PRINCE, Laila Pedersen, Dania - doskonała/excellent
16107 TOPAZE du Bois de la Rayere, Bruno Facq, Francja - doskonała/excellent
16108 Fourwind Cottage UNION JACK, Eva-Maria Landfester, Niemcy - doskonała/excellent
16109 VESSLE GOLDEN Dik Kor, M. Novikova, Ukraina - b. dobra/very good
16110 ZORO Auksine Viltis, Simonas Minkevicius, Litwa - doskonała/excellent
Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Andras Korózs
16111 AROS Pribenice, Lenka Taubrova, Czechy - doskonała/excellent, lok. 2
16112 O'CONNOR du Bois de la Rayere, Bruno Facq, Francja - doskonała/excellent, lok. 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám plemeno GOLDEN RETRIEVERA ?

ANO A MOC 69.2% (2023)
ANO 6.5% (191)
SNAD ANO, ALE... 4.2% (122)
NEVÍM 3.9% (114)
NE 4.4% (128)
NE, MÁM JINÉ PLEMENO PSA 6.8% (200)
NE, NEMÁM RÁD PSY 5% (145)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.